6. 11. 2018 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze operace nosu MUDr. Jan Měšťák fotky

Recenze operace nosu MUDr. Jan Měšťák fotky

Když už jsem se pro rhinoplastiku rozhodla, přišla další otázka... komu v tomhle věřit?? Jde o obličej! Pokud se to nepovede, budu ještě smutnější než teď! Po letech rozhodování jsem nasla “vítěze” pana Doc. Jana Měšťáka. Nemohla jsem udělat lepší rozhodnutí! Jsem měsíc po operaci, takže nechci nic zakriknout. Ale zatím se to vyvíjí více než dobře. Jsem nadšená! Nedokážu slovy popsat, jak se cítím a co pro me pan docent udělal! Děkuji Vám za vše! Za dobře odvedenou práci ale také za neuvěřitelně milý a lidský přístup. Kéž by bylo více takových chirurgů! Nemuzu zapomenout poděkovat celému týmu kliniky Esthé za nadstandartní péči o pacienty. Děkuji Vám!

úžasný výsledek :-))
Recenze kamarádky omylem z nebo účtu :-D
Moc Vam to slusi.. prekrasna prace!
To je nadherny vysledek ❤❤
Super, i předtím jste byla krásná, ale teď jste krásná a i jemná... Můžu se zeptat, kolik Vás celý zákrok stál? Díky
Omlouvám se za pozdní odpověď :) zákrok me se vším všudy vyšel na 42.000,-
Ahoj Markétko. Opravdu krásná proměna!! Teď jsi jako panenka;) Mám dotaz.. zmenšovali ti i nosní dírky?
Ahoj :) Pokud vim, tak nezmensoval. Nosní dírky mám stejné. Ubíral chrupavku na špičce nosu a samozřejmě taky tvrdou část :)
Děkuju moc za odpověď, usnadnila jsi mi rozhodování:)
Super to vyzerá, ja mám druhý deň po operácii a dúfam, že budem spokojná ?
kraaasne
Dobrý den, výsledek je krásný!! Mohu se zeptat na celkovou cenu?

Poděkování (MUDr. Vidura)

Mnoho let mě trápila chronická rýma. Velmi časté bolesti hlavy,časté smrkání a ucpaný nos atp.Proto jsem se rozhodla tohle řešit na soukromé klinice RV medCentrum v Olomouci, kde mi byla proveda leisrem turbinoplastika.Po celou dobu mě ošetřoval...

Operace nosu bez bolesti
Tímto chci moc poděkovat panu docentovi i celému týmu Medica Aesthetica. Z operace jsem měla obavy, ale dopadla přesně podle plánu a bez bolesti. Pan docent je opravdu profesionál a personál je velmi ochotný a šikovný.