Abdominoplastika před dvěma týdny

Zuzi

Před dvěma týdny jsem podstoupila u pana doktora Tareka Rasheda abdominoplastiku. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Pan doktor je skvělý lékař i člověk. Je empatický, příjemný, ochotný a opravdový profesionál ve své profesi. Cením si také jeho preciznosti a pečlivosti. Lepšího lékaře bych nenašla. Pokud bych se v budoucnu rozhodla ještě pro nějakou další operaci, tak jedině u něj, jelikož mu plně důvěřuji. Moje velké poděkování patří také celému týmu na operačním sále, oddělení JIP a pooperačnímu oddělení, kde byli všichni moc milí a příjemní:-). Moje díky patří také Estheticonu, kde jsem našla tu správnou cestu a nejlepší recenze na pana doktora.

Přikládám foto před operací a foto cca 4…

Zuzi

Přikládám foto před operací a foto cca 4 týdny po operaci :-). S odstupem času přiložím další fotky. Vše se hojí v pořádku :-).

Přidávám foto 9 týdnů po abdominoplastice.

Zuzi

Přidávám foto 9 týdnů po abdominoplastice.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Michaela V. 3.5.2019
Spokojený/á

Jsem s operací u pana doktora Rasheda maximálně spokojena. Pan doktor je velmi pečlivý, musím říci, ze s takovou pečlivostí jsem se ještě u žádného lékaře nikdy nesetkala a určitě bych volila opět jeho. Mimo svou pracovn... Více 

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí