Abdominoplastika před dvěma týdny

Zuzi

Před dvěma týdny jsem podstoupila u pana doktora Tareka Rasheda abdominoplastiku. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Pan doktor je skvělý lékař i člověk. Je empatický, příjemný, ochotný a opravdový profesionál ve své profesi. Cením si také jeho preciznosti a pečlivosti. Lepšího lékaře bych nenašla. Pokud bych se v budoucnu rozhodla ještě pro nějakou další operaci, tak jedině u něj, jelikož mu plně důvěřuji. Moje velké poděkování patří také celému týmu na operačním sále, oddělení JIP a pooperačnímu oddělení, kde byli všichni moc milí a příjemní:-). Moje díky patří také Estheticonu, kde jsem našla tu správnou cestu a nejlepší recenze na pana doktora.

Přikládám foto před operací a foto cca 4…

Zuzi

Přikládám foto před operací a foto cca 4 týdny po operaci :-). S odstupem času přiložím další fotky. Vše se hojí v pořádku :-).

Přidávám foto 9 týdnů po abdominoplastice.

Zuzi

Přidávám foto 9 týdnů po abdominoplastice.

Přidávám další foto. Nyní jsem necelé 4…

Zuzi

Přidávám další foto. Nyní jsem necelé 4 měsíce po operaci. Vše je v pořádku a zahojene'. Na podzim mne jen čeká korekce zakončení jizvy po stranách.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Janina W 16.4.2019
Spokojený/á

Podstoupila jsem abdominoplastiku a odstranění diastaze u pana doktora Rasheda. Jsem opravdu moc spokojena s výsledkem. Pan doktor je peclivy. A vubec všechny sestřičky byly perfektní. Týden jsem byla v nemocnici. Po tre... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí