Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Zmenšení prsou - úleva od bolesti zad

Už jsem po zákroku Stojí to za to
sonah679992
sonah679992
Vytvořeno: 5. 4. 2018 · Aktualizace: 16. 4. 2018

O lékaři

MUDr. Lucie Kučerová
MUDr. Lucie Kučerová Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Zmenšení prsou - úleva od bolesti zad

Příběh

U paní doktorky jsem byla v lednu 2018 na zmenšení prsou.Tímto bych jí chtěla poděkovat za úžasně odvedenou práci,která mi změnila život k lepšímu.Téměř okamžitě úleva od bolesti zad a hlavně zvýšené sebevědomí.I mé okolí si všimlo této pozitivní změny.Dříve pro mě bylo utrpení jít si koupit podprsenku nebo plavky,teď si toto vyloženě užívám.K operaci jsem se odhodlávala několik let,mrzí mě že jsem nešla mnohem dřív. Paní Dr .Kučerová je velice příjemná,ochotná a profesionální.Mohu ji jen doporučit . Soňa H.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

davi6148309
davi6148309

· Trutnov

· 16. 4. 2018

Dobrý den, Soňo, píšete, že jste se dlouho odhodlávala na operaci. V kolika letech jste se nakonec odhodlala a o jaké zmenšení se jednalo? Myslíte, že byste se mohla podělit o fotky (jenom detail prsou, aby vás nikdo nepoznal), možná pomůžete dalším se rozhodnout rychleji a skoncovat tak s bolestí zad o něco dříve. Je perfektní, že operace vyšla a můžete se těšit z výsledku :) Gratuluji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.