Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 8. 2018 · Aktualizováno: 21. 8. 2018

Liposukce břicha v lokální anestezii

Stojí to za to
86269

O lékaři

FORMÉ Clinic
Praha
Hodnocení:
Liposukce břicha v lokální anestezii
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Podstoupila jsem liposukci břicha a boku v lokální anestézie na klinice Formé clinik a naprostá spokojenost pan doktor Matúš Baran.Vubec nic Mě podobu odsavani nebolelo pořad jsem se smala a nic necítila pan doktor má zlaté ručičky jsem 14 dni po břicho je ještě natekle ale já výsledek vidím a to je důležité.Tak ženy vůbec neváhejte a navštivte Formé clinik❤️

1

Komentář (1)

Chci se zeptat ráda bych podstoupila liposukci břicha. Ale jak to potom je s kůží? Když se odsaje tuk tak na břichu bude povolena kůže ne?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Velká spokojenost (nemocnice Na Františku)

I já se přidávám ke kladnému hodnocení a to i nemocnice Na Františku. Já osobně jsem byla s veškerou péčí velmi spokojená, měla jsem nadstandartní nejen pokoj, ale celkový přístup veškerého personálu a sestřičky úplně v pohodě a velmi chápající...

Číst dál
Znovu se budu vracet k MUDr. Šormové
Bola som maximálne spokojná, aj s výsledkom operácie, aj s prístupom pani doktorky a personálu kliniky. V rámci estetických záležitostí sa aj v budúcnosti určite na pani doktorku znovu a veľmi rada obrátim.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.