Křivá jizva po abdominoplastice

bobina

Dobrý den, zasílám fotky abdominoplastiky s liposukcí dělanou v Ústí nad Labem MUDr. Vraspírovou s níž nejsem spokojená, jelikož klín vypadá jako bych měla suspenzor. Řez je na jedné straně výš, než na druhé, vypadá to jako bych měla křivici. Nemůžu nosit plavky, stydím se jít mezi lidi a narušuje to mojí psychiku. Nikdo se mnou nic neprobíral, jenom jsem měla slíbeno, že budu moc nosit dvojdílné plavky a nebudu dál přibírat. Po operaci má přijít operatér k pacientovi a informovat ho průběhu operace a jak se pacient cítí. U mě se tak nestalo. Břicho mám tvrdé a vzedmuté. Podle paní doktorky moje tělo zadržuje vodu, tak musím jezdit na kontroly, aby mně sekret byl vymačkán, jedu domů a břicho mám celé bolavé. Dne 3.1. jsem byla pozvaná sestrou z recepce na kontrolu, moje jedna cesta je 2,5 hodiny i víc a ejhle, žádný doktor, zbytečná cesta a bez omluvy. 24.1.další kontrola na 9,45 přišla jsem v 9,15 a sestra, jste tu moc brzo, ale aby podala informace to ne, odešla jsem v 10 hodin. Nechápu proč nedokáží zavolat, když sedí u telefonu a zeptat se jestli vám vyhovuje termín atd....Nikde jsem se nesetkala s takovým přístupem. 

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Irča

Máte opravdu velmi okatou jizvu a hlavně křivou, to není pěkné, viděla jsem jiné totožné zákroky a ty vypadaly mnohem lépe a jizvy byly vedeny níže než u Vás.

Vladislava V.

Uprimne ani me se Vase brisko nelibi. Ale nesvadela bych chybu na operatera i kdyz popisovana pece je velice smutna.
Domnivam se, ze jste nebyla vhodnym kandidatem na abdo. Abdo by se nemelo provadet u lidi s velkou nadvahou efekt je pak nulovy.
Jizva by me ve Vasem pripade trapila a asi nejmene.
Jinak jak pisete, ze Vam bylo slibene, ze nebudete po abdo nabirat je jen a jen na Vas. Pokud se nebudete dietne stravovat a pohybovat tak budete nabirat stejne. Musite se zkratka drzet.
Ve Vasem pripade bych to resila zhubnutim min 20 kil a pak bych sla na abdomino opet. Verim, ze az pak by to mela ten spravny efekt.
Liposukce tez byla u Vas zbytecne zvolena.
Doufam, ze se nebudete zlobit za mou raznejsi, ale uprimnou odezvu... Drzim palce..

Vážená paní, po přečtení Vaší negativní…

prim. MUDr. Blanka Vraspírová

Vážená paní,
po přečtení Vaší negativní recenze jsem se rozhodla veřejně shrnout Vaši operaci.
Dne  13.1... Zobrazit číslo 13.11.2018  Telefon jste u nás na klinice absolvovala explantaci – vyndání prsních implantátů po jiném pracovišti, se kterým dle Vašich slov jste byla nespokojena a už se Vám ani neozvalo a abdominoplastiku s liposukcí břicha a boků.
Přes naše veškerá upozornění, že se jedná o velký a kombinovaný zákrok jste domů po propuštění odjela vlakem a podepsala jste nám revers. Na další pravidelné kontroly jste odmítala jezdit, říkala jste, že můžete jen pondělky a že nebudete stát ve vlaku ( veškerou komunikaci s Vámi máme podrobně popsanou u nás v kartě)
Potom jste se objevila po měsíci od operace a my jsme zjistili, že se v břiše hromadí tekutina- tvz. serom, který jsme vypustili a poučili Vás o péči a hlavně o nošení elastické komprese.
Poté jste si vyžádala naší lékařskou zprávu.
Opakované jsme Vás zvali na kontroly, na které jste nechodila nebo jste přišla mimo objednaní a žádala jste okamžité vyšetření s tím, že spěcháte a nemůžete čekat.
Po přečtení Vaši negativní recenze jsem Vás nechala kontaktovat recepcí kliniky a dostala jste přednostní termín.
Víte moc dobře, že v ranních hodinách převazujeme pacienty po operacích a že někdy převaz může trvat delší dobu ( tak jako to bylo ve Vašem případě).
Takže to, že jste čekala 10 minut se mi zdá malicherná výmluva.
Závěr: Nikdy jste mi neřekla, že nejste s něčím nespokojená.
Nedodržovala jste pooperační kontroly a naše doporučení.
Svoji práci dělám 30let a nikdy jsem nenechala klienta odejít nespokojeného a vždy jsem se snažila vzniklé komplikace řešit. Proto mi připadá Vaše negativní recenze nepatřičná.
Zdraví primárka MUDr. Blanka Vraspírová

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
bobina

Vážená paní doktorko ,i po 30 letech praxe .plastický lékař si před operací břicho označí ,kde bude pupík .aby nebyl víc vlevo či vpravo nahoře či dole i kde povede jizvu aby byla rovně ,vy jste nic takového neudělala a proto jizva na břiše je vedena šikmo ,kde jedna strana je výš a druhá níž,proto půlka břicha je jiná a to viditelně ,moje chyba je že jsem si toho nevšimla hned ,ale důležité ,že jsem si toho všimla a to díky cizím lidem . Na kontroly po operaci jsem jezdila ,kdyby ne tak bych po tom měsíci musela přijet i s redony a hnisavým břichem ,kdy operační rána .u prostředního redonu hnisala,sestra mně doporučila at si koupím na recepci framykoin zásyp ,po měsíci jste poprvé byla i vy na převaze a zjistila ,že v břiše je tekutina ,další kontrola byla na 27. prosince ,kdy jsem měla teploty ,ale omluvila se, lékař nebyl,další kontrola byla 3,1,2019/ čtvrtek/ kdy opět lékař nebyl a já ano za 5 minut venku ,další kontrola byla 11.1.po vašem návratu z dovolené tj víc jak 20 dnů bez převazu a to byl pátek / je vidět ,že na kontroly nejezdím a odmítám jiné dny .Mám pochopení když jsem objednaná na určitou hodinu a lékař je zaneprázdněn důležitější prací ,počkám .Ale jestliže mě lékař pozve na určitou hodinu 25.4.v 9,50 čtvrtek ,čekám 20 minut ani z recepce ,žádná omluva za pozdější příchod a lékař vůbec není na svém oddělení /takže žádné převazy/ což nebylo poprvé ,tak to je hodně smutné a je vidět jak si lékař váží platících pacientů,To že bych přijela mimo objednání a žádala ošetření je nesmysl ,neznám chod kliniky .Mně jde o břicho kde je každá strana jiná a to viditelně ,že klín je jako bych měla suspenzor / viditelná boule /nedá se nosit kratší oblečení a stejně se nedá nosit triko na tělo ,je vidět že každá strana je jiná .S pozdravem J.P.

sichr

Mudr.Blanka Vraspírová je velice zodpovědná a milá lékařka myslím,že negativní recenze je nemístná.

Zobrazit odpověď
Irča

Asi paní, které se to týká, napsala své pocity, takže negativní recenze má své opodstatnění, i tesař se utne.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí