Zkušenost zvětšení prsou, pooperační péče u dr. Svobody

Nicdave

Pana doktora a celý tým kolínského sanatoria mohu jen doporučit, byla jsem na mnoha konzultacích a mám zkušenost s více doktory v oblasti estetiky a nikdo nemá tak lidský a pečující přístup jako pan doktor a to včetně pooperační péče, kdy Vás většinou často operatéři už ani nechtějí vidět a kolikrát je problém zastihnout je i v případě nějaké komplikace. Také hodnotím velmi kladně i to, že pan doktor má opravdu estetické cítění a ohled k Vašemu zdraví. U mne nakonec sám zvolil o něco menší implantáty něž jsme se domluvili, protože ty původní se nevešly a jsem za to ráda, protože se bezproblémově zahojily a mám je už pátým rokem bez problému, na rozdíl od mé kamarádky, které jiný pan doktor dal moc velké a musela jít na reoperaci. Takže za mě pan doktor, kterému můžete 100% věřit.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Nicdave, jaké implantáty Vám pan doktor Svoboda vložil? A jak pozorujete změny prsou po těch pěti letech od operace? Většina recenzí je tu vložených brzy po operaci, velmi by mě zajímal vývoj implantátů v průběhu let...
děkuju Lucka

Zobrazit odpověď
Nicdave

Dobrý den, pan doktor mi daval na vyber z nekolika značek, ruznych cenovych relaci a kvality. Ja jsem zrovna na tomhle setrit nechtela , takze jsem si vzala ty nejdrazsi allergan-natrelle. A co se tyka zmeny tak pocituju jen to ze treba po roce ty prsa hodne zmekly na pohmat ale jinak se nic nezmenilo.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí