Augmentace prsou v Brně

Natálie97

Zákrok jsem podstoupila letos v březnu u pana doktora Pachmana na klinice Medicom v Brně. Vloženy byly kulaté implantáty Mentor, 300 ml, vysoký profil pod sval. S výběrem kliniky a pana doktora jsem naprosto spokojená, na klinice byl celý personál velmi ochotný a milý. Pan doktor odvedl perfektní práci a s výsledkem jsem velmi spokojená, vše vypadá naprosto přirozeně, jizvičky budou po vyblednutí téměř neviditelné. Pan doktor také zodpověděl všechny mé dotazy a zbavil mě veškerých obav, jak už před operací, tak po operaci na konzultacích, nebo přes telefon/e-mail, kde reauguje téměř okamžitě. Kliniku i pana doktora můžu jen doporučit a pokud v budoucnu budu plánovat jakýkoliv další zákrok, určitě se vrátím k Medicomu. :)

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Michaela

Natalie, mohu se zeptat, jak máte velkou jizvu po vložení implantátu? Máte ji v podprsní rýze?

Zvolila jste vysoký profil Mentor - máte díky takové projekci plný dekolt aniž byste musela nosit push-upku? ..bylo by super vidět fotky, podělíte se?

Zobrazit odpovědi 3
Natálie97

Dobry den, prvni fotka pred operaci, druha sest tydnu po operaci. Push-up podprsenka nebude dle meho treba :) jizvy mam v podprsni ryze, na dotek jsou uplne hladke, uz jen mazu a cekat, nez jizvy vyblednou :) Pekny den.

Reakce na Natálie97
Michaela

A jak máte jizvičku velkou? Díky za fotky - krásný a přirozený výyledek, pushupka nebude třeba:).

Reakce na Michaela
Natálie97

Tak jak vetsinou velikostne byva, zda se mi, ze to maji i uvedene na strankach Medicomu. :) 4-5cm, ale opravdu jsem ji nepremerovala. Preji pekny den. :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí