Krásná prsa a tenké málo viditelné jizvy

Registrovaný uživatel

S výsledkem augmentace prsou, provedené v únoru 2019 doc. O. Měšťákem, jsem velmi spokojená. Velikost, umístění implantátů i místo řezu jsem nechala na odborníkovi, a udělala jsem dobře. Prsa vypadají přirozeně, úměrně mé postavě, obdivuji je každý den několikrát :D Mile mě překvapily tenké, málo viditelné jizvy. Velmi jsem se operace bála, doc. Měšťák mě však při konzultaci uklidnil - jeho klidné, milé vystupování bylo příjemné i těsně před zákrokem. Jako velké plus vnímám doktorovu ochotu konzultovat vše znovu po e-mailu, nezřídka v nočních hodinách. Také ostatní zaměstnanci kliniky Esthé, se kterými jsem přišla do styku, byli velmi milí. Mohu doporučit.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Lucie

dobrý den, píšete, že máte tenké a málo viditelné jizvy - vložila byste prosím fotku? Kudy Vám pan doktor vkládal implantáty?

Dobrý den, děkuji moc. Jsem velmi rád,…

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.

Dobrý den,
děkuji moc. Jsem velmi rád, že jste spokojená.
S pozdravy,
O. Měšťák

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Je mi 55 let, v říjnu 2019 jsem podstoupila rekonstrukci prsu implantátem. Implantát MENTOR 330 ml pod sval. Mastektomie byla provedena v rámci onkologické léčby v roce 2018. Částečně zůstala zachována kůže ve spodní čás... Více 

8 Likes   7 Komentářů