Krásná prsa a tenké málo viditelné jizvy

Registrovaný uživatel

S výsledkem augmentace prsou, provedené v únoru 2019 doc. O. Měšťákem, jsem velmi spokojená. Velikost, umístění implantátů i místo řezu jsem nechala na odborníkovi, a udělala jsem dobře. Prsa vypadají přirozeně, úměrně mé postavě, obdivuji je každý den několikrát :D Mile mě překvapily tenké, málo viditelné jizvy. Velmi jsem se operace bála, doc. Měšťák mě však při konzultaci uklidnil - jeho klidné, milé vystupování bylo příjemné i těsně před zákrokem. Jako velké plus vnímám doktorovu ochotu konzultovat vše znovu po e-mailu, nezřídka v nočních hodinách. Také ostatní zaměstnanci kliniky Esthé, se kterými jsem přišla do styku, byli velmi milí. Mohu doporučit.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Lucie

dobrý den, píšete, že máte tenké a málo viditelné jizvy - vložila byste prosím fotku? Kudy Vám pan doktor vkládal implantáty?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Andrea K. 14.3.2011
Spokojený/á

Zprvu jsem váhala, zda si zvětšit prsa. Připadalo mi to jako marnost a přepych.Někde hladoví, žijí v bídě a já si za několik desítek tisíc nechám udělat augmentaci. Také jsem měla strach, nechat si do těla dobrovolně zav... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí