Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Labioplastika-nízké sebevědomí

Jsem po zákroku
agama
Agama
Praha · Vytvořeno: 12. 5. 2020 · Aktualizováno: 12. 5. 2020
Příběh

Dobrý den, mám takový problém je mi 19let a chtěla bych podstoupit labioplastiku, už jsem ji jednou podstoupila v 15 letech ale nevidím žádnou změnu 3roky jsem měla přítele který mě neviděl nahou za světla nedovolovala jsem mu tam dolu sahat vůbec nic mám strašné problémy neumím se seznamovat nesnesu když na mě sáhne kluk uvědomím si to co mám dole a jsem zoufalá žádný kluk ji neviděl a bojím se nemám žádné sebevědomí. Prosím o pomoc při vybírání doktora nebo doktorky.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 12. 5. 2020

Ahoj Agmo, tenhle problém řeší hodně holek a neboj existuje řešení :-). Jukni se na recenze ostatních - u koho byly, jak byly spokojené a co o tom píšou - můžeš jim položit i nějaké otázky, co tě napadnou... Všechny recenze labioplastiky najdeš zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/operace-zenskeho-genitalu pak se jukni, kteří lékaři ve tvém okolí labioplastiku dělají a můžeš vyrazit :-) https://www.estheticon.cz/chirurgove/operace-zenskeho-genitaluDej vědět, jak postupuješ...¨

Lucka

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.