Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Dokonalá postava s přenosem tuku na GIA Clinic

Jsem po zákroku Stojí to za to
J1A
Praha · Vytvořeno: 2. 9. 2020 · Aktualizováno: 29. 5. 2021
Příběh

Vadil mně stále uložený tuk na stehnech a bocích, neinvazivní metody nefungovaly tak, jak bych si představovala. Našla jsem si kliniku, která mi nabídla i přenos tuku zároveň s liposukcí, tzv. lipofilling. Mudr. Jiřina Šilhánková, primářka GIA clinic v Prostějově, mě zaujala již svými výsledky prezentovanými na webových stránkách. Nejsem neznalá estetických zákroků, ale ne vždy jsem byla spokojena. Jela jsem na konzultaci 300 km abych zjistila, že jsem se opravdu nemýlila. Liposukci a lipofilling jsem podstoupila a využila dalších navazujících zákroků s povolenou pokožkou. Nelituji, že jsem jela na kliniku, protože vždy najdeme řešení, které nemusí být popsáno v nabídce a hodí se přesně pro můj problém. Výsledkem je naprostá spokojenost. Klinika s domácím, přátelským chováním celého týmu, je výsledkem naprosté profesionality. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí a nemusíte být celebrita.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

luciemo

· Praha

· 29. 5. 2021

Také se zajímám mám zničené přední strany stehen po nezdařilé liposukci . Nerovnosti a prohlubně. Pomůže mi někdo zmírnit můj problém?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.