Výplně metacrillem, díky nimž mám novou mladou tvář

Alca

Dobrý den, je mi 52 let a před dvěma lety jsem zhubla 18 kg, při výšce 170 cm nyní vážím 62 kg. Bohužel se zhubnutí projevilo i v obličeji a to tak výrazně, že jsem vypadala o 10 let starší.Má kosmetička mi řekla, že lifting obličeje je sice řešením, ale budu stále v obličeji hubená a propadalá.Paní doktorku Janu Vybulkovou Zavadilovou jsem našla na internetu a hned po první osobní konsultaci mi bylo jasné, že je to to ,co hledám. Botox a kyselina hyaluronová jsou pomíjivé, proto jsem se rozhodla pro Metarcill.Paní doktorka mě udělala výplně propadlých lícních kostí, rtů ,glabely a nosoretních rýh.Změna byla fantastická. Dnes jsem 1,5 roku po zákroku a srovnávala jsem snímky před zákrokem, dnešní a fotky ze svého mládí, když mi bylo 17 let. Ten návrat k hladké pěkné mladé tváři byl neuvěřitelný, ale skutečný a trvá. Paní doktorka mi vrátila mojí mladou tvář zcela přirozeně a za to jsem jí nesmírně vděčná.Moc děkuji, paní doktorko, s pozdravem Vaše klientka Alena.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
libik

To je hezký příspěvek, ale 40 000 Kč je tedy dost vysoká částka :-(, není už lepší lifting za tuhle cenu a v tomhle věku? N nevím.......

Zobrazit odpovědi 2
Alca

Dobrý den, myslím, že není, lifting je totiž to poslední, co si může žena nechat udělat, další cesta už pak není...a zanechává jizvy..nehezké jizvy..a na ten mám opravdu ještě čas...

Reakce na Alca
intuicia

dobry den, mozem sa opytat, ako ste s výsledkom zakroku spokojna po rokoch?

Sonicka

Metacrill je prece uz zakazany nebo ne.

libik

Dejte sem fotky, před a po?? Pokud všichni víme tak se Metacrill už nesmí používat, nebo snad ano?? Koukněte jak dopadla Petra Janů....

Zobrazit odpovědi 3
Jana

Bohužel není zakázaný metacrill což je s podivem! Nejen Petra Janů, já, ale spousta lidiček se nachytalo do metacrilove pasti odkud není cesta zpět! Je nas postižených už až dost! Jinak pro informaci na Sukl to bylo řešené! Osobně jsem se byla paní doktorce ukázat i s přítelkyní stejně poškozenou! Nebudu se rozepisovat stejně by se to zde smazalo! Každý rozumný člověk ať jde raději na vstrebatelne vyplne nebo vlastní tuk!

Reakce na Jana
Lucie

Ahoj holky vkládám reakci Petry Janů na metacrilovou akci ve které figurovalo její jméno. Je to oficiální vyjádření z jejího FB profilu. Celou věc dementuje.  Navíc Jani vy jste u paní doktorky Vybulkové Zavadilové přeci nebyla a zde to vyznívá, že ano. Na to pozor, prosím...

Reakce na Lucie
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

Vysvětlení k uvedeným příspěvkům:
Metacrill zakázaný není a ani nebyl. Byl mu pouze díky podobné aféře, za níž stojí stejní lidé, na nějaký čas před 2 lety pozastaven dovoz. Byl znovu podrobně přezkoumán SÚKLem, byly provedeny nové laboratorní testy a byl vyhodnocen opět jako zcela nezávadný. Takže momentálně je nejprozkoumanějším preparátem na trhu. Nebylo prokázáno žádné trvalé poškození, které by způsobil.
Klient by si měl v první řadě uvědomit, že žádný lékař by se nevystavoval riziku aplikace materiálu, který by způsoboval nějaké poškození. Tím méně po tak dlouhou dobu (více než 25 let se aplikuje Metacrill ve světě, 8 let u nás). Pokud by byla jen destina pravdy na publikovaných lžích, tak by se materiál už dávno nevyráběl a byl stažen z aplikací, stejně jako spousta materiálů z kys. hyaluronové, Artecol, Bioalcamid a další.
Je ale s podivem, jak se neustále řeší údajné problémy po Metacrillu a skutečná trvalá poškození, kterých je jen na tomto popsáno webu stovky, nikdo neřeší a zákroky si nechávají dělat dál i s těmi riziky. Stejně tak jako pálení obličeje mikrovlnným zářením, po kterém pak vznikají nekrózy hluboko v podkoží a ty se pak svalují na aplikaci jiných preparátů.
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Bea 10.5.2013
Spokojený/á

Mudr. Jana Vybulková odvádí vynikající práci, poradí a pomůže a najde vždy řešení. Se svou novou bradou jsem velmi spokojená. Korekční zákrok "zakořené" brady byl prováděn pomocí METACRILLU. Určitě doporučuji:)

3 Likes   4 Komentářů  
MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

5 Likes   29 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí