Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Toužím po rekonstrukci prsu

Už jsem po zákroku
bohyne393680
bohyne393680
Vytvořeno: 6. 4. 2017 · Aktualizace: 7. 4. 2017
Příběh

Jsem psychicky zhroucená, budou to již tři roky, co jsem podstoupila radikální odstranění prsa. Celou dobu žiji v očekávání, že budu opět jako každá jiná žena. Múj sen se měl uskuečnit v únoru 2017, kdy jsem byla na 100% objednaná na operaci k lékaři, kterému jsem důvěřovala a byla spokojená s návrhovaným postupem. Lékař na klinice skončil, nikdo mě o tom neinformoval, ani se nesnažil najít jiné řešení. Odpověď sestry po telefonu zněla, najděte si jiného lékaře...vím, že na soukromé klinice by se to nestalo.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 7. 4. 2017

uf to je teda radost :-( a máte už rozjednaného jiného lékaře? Rekonstrukce tedy bude na pojišťovnu? Vkládám odkaz na hodnocení jiných pacientek, které řešily stejný problém jako vy, můžete třeba nějakou kontaktovat - poradí, pomůže...:-) moc Vám držím palce a dejte určitě vědět, jak postupujete: http://www.plasticka-chirurgie.info/pacienti/rekonstrukce-prsu

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.