Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Augmentace vykojených a povislých prsou fotky

Už jsem po zákroku Stojí to za to
iwetka764728
iwetka764728
Vytvořeno: 28. 1. 2019 · Aktualizace: 19. 2. 2019

O lékaři

prim. MUDr. Ivan Justan Ph. D.
prim. MUDr. Ivan Justan Ph. D. 2 adresy v Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Augmentace vykojených a povislých prsou fotky

Příběh

Chi touto cestou poděkovat klinice Surgal a hlavně panu doktorovi Justanovi za dokonalý výsledek a podělit se o svou zkušenost.Uvažujete o plastice prsou? Tak čtěte..... :o)))) Pro plastiku prsou jsem se rozhodla,protože moje prsa byly vykojené, povislé a každé jiné. Nechtěla jsem však modelaci -předělávat bradavky,z důvodu že jsem se bála jizev,hojení a moje bradavky se mi líbily ,chtěla jsem jim pouze vrátit ztracenou plnost. Pan doktor Justan přistoupil na moji žádost,domluvili jsme se na zvětšení implantáty Nagor 360 ml vysoký profil. Pan doktor toho přehnaně moc nenamluví,působí skromně ,ale řekne přesně a pravdivě jak co bude a jak to bude vypadat. A tak se taky stalo.....Za cenu 59900,- se o mně klinika Surgal královky postarala a výsledek prsou je naprosto úžasný. Na Surgalu jsem podstoupila předoperační vyšetření. V den operace,ráno jsem byla ubytována na luxusní pokojíček,po probuzení z narkozy,jsem se cítila úplně normálně. Narkozy jsem se bála nejvíc.Žádná nevolnost,zimnice nic....Bolesti minimální,měla jsem drény,což mi bylo trošku nepříjemné,ale musím říct ,že jsem pak byla šťastná že mi je pak doktor dal,protože během hojení nebyla žádná modřina,žádné otoky. Personál v nemocnici milý,usměvavý,péče a jídlo prvotřídní. Připadala jsem si jak celebrita na hotelu :o) co člověk to názor,ale já jsem opravdu moc šťastná z výsledku. Podívejte se na fotky z mého pobytu a hlavně ,,před,, a ,,po,,(foceno týden po operaci). Přála jsem si velká,přirozená prsa a sen se mi splnil.....Doporučuji všem, kdo se ozhodují Surgal a pana doktora Justana a děkuji :o)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

miniee
miniee

·

· 19. 2. 2019

Ahoj, prsa vypadaji doopravdy moc hezky! Implantát mas pod svalem nebo pod zlazou? Pan doktor ti nedoporucil modelaci? Jdu take na operaci, ale bohuzel pan doktor mi rikal, ze je lepsi modelace + implantát... ze kdyz mam prsa povolenejsi, budou hodne těžké a tim padem budou rychle padat a ze treba uz i za rok bude potreba ta modelace ? take nechci ty jizvy.... Dekuji M

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.