Krásné břicho i obličej omlazený nítěmi

Kamilenka

Před několika měsíci jsem se odhodlala na plastiku břicha, protože jsem se styděla už i svléknout před manželem. Operace proběhla bez komplikací, výsledkem jsem byla ohromená, nečekala jsem že bych mohla někdy tak vypadat. Odstranili mi 1,26kg přebytečné tkáně. První dva dny po operaci nebyly moc hezké, nadávala jsem si, jestli to mám zapotřebí. Ale dnes nelituju, výsledek je moc hezký a manžel se nemůže vynadívat. Ta bolest za to stojí. Čtvrtý den po operaci už jsem si ani nebrala prášek na bolest. A za 14 dní už jsem se cítila tak dobře, že už jsem mohla jít do práce. Kompresní pás jsem nosila 8 týdnů. Doktoři jsou v Yes visage opravdu šikovní. Celkově jsem byla spokojená se vším, co klinika poskytuje, personál pozorný, vstřícný. Včera jsem byla na úpravě obličeje nitěmi a na podzim mám domluvenou modelaci stehen. Nikam jinam už bych nešla. Ošetření nitěmi trvalo cca 30 minut, lehce bolestivé, prášky jsem vůbec nebrala, jsem po zákroku 5 dní a zatím to ještě není úplně zahojené.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
intuicia

dobry den, mozem sa opytat, kto konkretne vam robil abdominoplastiku? dakujem. i.

Blanka K.

Dobrý den,můžu se zeptat co obnáší úprava obliičeje?? Zatím jsem se s tím nesetkala.
Děkuji. Blanka K.

Zobrazit odpověď
grasamila

POLO
Můžu se zeptat na ty nitě. Už jsem tady četla takové hrůzy, že jsem od nich upustila. Hrbolky, zrčely konečky atd.....

lilina

Dobrý den,
mohu se zeptat, kdo Vás operoval? Děkuji.

irenkamadlenka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak u Vás dopadl zákrok úprava obličeje nitěmi? Četla jsem na tuto metodu negativní reakce. Mohla byste mi říci, jestli máte bulky nebo nerovnosti? Jste spokojená se zákrokem?
Děkuji I. Žáková

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Pavka 28.8.2019
Spokojený/á

Pan doktor je profesionál. Usměvavý a milý lékař, kterému opravdu záleží na vaší spokojenosti. Děkuji mu za to jak zákrok odvedl a už teď se těším ze změn.

Doktor ve Vašem okolí