Nikdy jsem neuvažovala o liposukci. Můj problém od mladí byly boky. Vždycky jsem byla štíhlá, ale boky jsem měla. K tomu jsem za půl roku přibrala 6 kilo a váha nešla dolů. Pana doktora Remeše mě doporučila kamarádka. Za 3 měsíce jsem šla na zákrok v lokální anestezii. Těšila jsem se a i bála. Pan doktor a sestřičky byly úžasný. Cely zakrok byla legrace, pořad jsme povídali. Po zákroku asi týden jsem měla bolesti jen na pohmat, jinak nic nebolelo. Na stahovací prádlo jsem si zvykla hned a nosím ho občas i teď 2 měsíce po lipo. Určitě pana doktora Remeše doporučuji !!!! Fotky před a po zákroku 6 týdnů

anet6159794

Ze zakrokem liposukce břicha jsem velmi spokojena moc vybornej pan doktor a vsichni moc milí tato operace břicha se moc povedla moc šikovnější pan doktor.dokonalou výsledek jsem moc moc spokojena:-)

dasa6180795

Jsem pravé 5.týden po liposukci Bodyjet (břicho, boky, vnitřní strana stehen a kolena), kterou jsem podstoupila u MUDr. Martina Chorvata v Premier Clinic. S výsledkem jsem maximálně spokojená, trápilo mě hlavně bříško, které mám teď ploché a štíhlé. Pan doktor se mi věnoval při osobní konzultaci na 100 % a doporučil mi k metodě Bodyjet ještě Apolex. Byla jsem také moc spokojena s přístupem sestřiček, které se o mě nadstandardně staraly a byly trpělivé, stejně tak mě nadchlo luxusní a čisté prostředí celé kliniky. Mockrát děkuji.

anonymous898161

Na zákroku jsem byla před třemi měsíci na Arte klinice v Brně v péči pani doktorky Nártové. Mohu všem jen doporučit, rychle objednání, skvělý přístup, komplexní péče a výsledek . Když jsem měla otázky pani doktorka reagovala bez vahani , co mne také velice překvapilo . Neocekavala jsem az takový vysledek. Jsem velice ráda, že jsem liposukci postoupila. Mohu jen doporučit.

frejka452772

Vyzkoušela jsem bilogickoiu injekční liposukci v Body&Face clinique. Paní majitelka mi ji doporučila, protože výsledky klasické lipoýzy byly sice dobré ale ještě to nebylo ono. Po aplikaci se výsledek dostavil během dvou týdnů a já i moje okolí jsme nadšení. Kliniku budu všem doporučovat, jsou velmi seriosní, milí a hlavně dělají jen to, co opravdu funguje. Jejich ceny jsou víc než příznivé a lékaři jsou opravdu moc šikovní.

isinka

Podstoupila jsem liposukci podbradku a s výsledkem jsem moc spokojená, pan doktor je šikula. Zákroku jsem se trochu bála, ale zbytečně. Bolest( malá ) u samotného zákroku trvala jen pár sekund a i doma to bylo v pohodě, vůbec jsem si nemusela brát nic od bolesti. Jestli o tomto zákroku někdo uvažujete mohu pana doktora Velikého jen doporučit. 😊

Dobrý den, chci moc poděkovat celé vaší klinice, za úžasný přístup a za cenné rady paní Dr. Která je úžasný člověk, díky vaší klinice jsem zhubla neuvěřitelných 20 kilo, za pár měsíců, nikdy před tím se mi to nedařilo, zkoušela jsem různé diety na cvičení mě moc neužije, ale ošetření Liposonix mi doslova změnilo život! Jsem vděčná za tuto zkušenost! Doporučuji všem kdo má problém s váhou a bojuje s ní jako s ní bojuji já, doporučuji vám to zkusit, já s hubnutím ještě nekončím. Ještě jednou moc děkuju.

seniorka_vera649992

V 12/2018 jsem podstoupila oper. odstranění valů vnitř. stehen.Před tímto zákrokem jsem měla na zač. roku 2018 liposukci vnitř. stehen- měla jsme hodně velké nadbytky-po výrazném zhubnutí.Oba zákroky mi prováděl primář MUDr. Černoch..3 den po oper. jsem byla bez kompl. propuštěna z FN Brno do dom. ošetřování.Veškeré pokyny pro dohojení jsem dodržovala. Kompresní stah. "obleček" jsem nosila raději déle (3 měs. po oper.). S výsledkem jsem MOC spokojená! Ještě dodávám, že k této oper. mne motivoval perfektní výsledek předch. oper. ve FN Brno v 5/17-což byla moje první pl. oper.-odstr. břiš. převisu-měla jsem opravdu veliký,poté jsem si nechala stav po této operaci ještě dovylepšit liposukcí boků-v poč. roku 2018..Po předchozím zhubnutí ze své maxi váhy a po vynikajícím výsledku oper. břicha- jsem se cítila už dost OK, dokonce jsem přestala užívat léky na vys. krev. tlak a i hodnoty cholesterolu se mi výr. zlepšili. Panu primáři a celému ošetřujícímu týmu moc děkuji a od první konzultace v 3/2017 jsem věřila, že se dávám vylepšení těla do správných rukou. Byla jsem objektivně panem prim. poučena i o případných rizicích a komplikacích.Nyní je mi 68,5r-cítím se doslova fantasticky, váhu si držím a lehce snižuji,jsem daleko pohyblivější, nezadýchávám se při chůzi do schodů. Moje celkové vylepšení chválí můj obv.lékař,diabetoložka (i diabet.II se mi dost zlepšil).Čtenářky zde zklamu já osobně nemám fotografie PŘED a PO.,přesto vás ujišťuji,že došlo u mne- bohužel až v pokročilém věku nejen k zlepšení fyz. stavu,ale i psychika se mi vylepšila. Získala jsem i docela slušné sebevědomí.I jako trochu marnivá ženská mám radost, že si mohu kupovat oblečení ve vel. 50 a ne jak ve své maxi váze se spokojit s vel. 56 a výš!!Ze své zkušenosti 4 plastických zákroků mohu doporučit přísné dodržování hojení,v prvních třech zákrocích jsem i ve svém věku byla 100% bez komplikací, u poslední (stehna)se mi dohojení trochu protáhlo,. Do Brna to mám dost daleko, p. prim. jezdí do amb. na chir. v H. Brodě(to jsem ve svém případě moc uvítala),kde jsem k oper. do Brna byla na konzultacích a při dohojení stehen jsem jezdila na kontroly na chir. do H.Brodu= vánoční a novor. svátky.I u lékařů v H. Brodě jsem cítila,jaký mají respekt k p. prim. Černochovi. Za sebe jsem s platickými zákroky skončila, teď je to na mě, ale vím,že už si získané tělo nenachám svoji nekázní pokazit.Jen si přeji, abych si hodně let nově nabytého užila.Po první op. jsem si na naši kopcovitou Vysočinu koupila el. kolo-jen se nevozím, ale i šlapu do pedálů- za 1,5r-jsem najela 2800km a letos už mám přes 300km.Jezdím cca 30km trasy-max. jsem spokojená.Prim. Černochovi MOC děkuji a vám, kteří se rozhodujete jej doporučuji,i jeho personál ve FN Brno si ode mne zaslouží velký dík. Přikládám fotografii já po zákrocích s manželem.Jsem spokojená! Věra Š.

Na klinice Yes Visage jsem podstoupila zákrok SlimLipo v oblasti břicha. Personál byl příjemný, ochotný, milý, a pan doktor rovněž. Prostředí je moc hezké, čisté a moderní. Přesto bych už znovu na zákrok nikdy nešla. Na stránkách kliniky bylo uvedeno, že "klient je schopen fungovat již druhý den, po dvou dnech pak i běžné fyzicky nenamáhavé či kancelářské práce". V informovaném souhlasu, který ale musíte podepsat těsně před zákrokem (potom, co dostanete antibiotika a diazepam), je ovšem uvedeno, že zcela bez obtíží jste teprve po dvou měsících a týden musíte dodržovat domácí rekonvalescenční režim (viz foto). Tento dokument se všemi riziky (včetně možné nekrózy kůže, zánětů, deformace, asymetrie, reoperace, apod.) by měl člověk podle mě dostat domů, aby se mohl v klidu rozhodnout, ne když má v sobě diazepam a čeká na něj připravený tým lidí. Zákrok je inzerovaný jako bezbolestný, nicméně za sebe musím říct, že opravdu příjemný není. Kolem pupíku to dost bolí, a ve chvíli, kdy se kanyla dotkne svalů, je to opravdu hodně nepříjemné. Mám za sebou dva dlouhé porody a vydržím toho myslím dost, ale na stole jsem se několikrát klepala jak ratlík. Odsáto mi bylo zhruba 1000 ml tuku, bohužel je to pouze z přední strany břicha, takže výsledek je viditelný pouze z pohledu ze strany. Pokud má člověk břicho ve tvaru jablka, zepředu vypadá i po zákroku pořád stejně. Dle slov pana doktora totiž přilehlé strany (tzv. madla lásky) jdou v rámci jednoho zákroku odsát pouze částečně, a navíc se podle toho i upravuje cena. Tedy jedna oblast za 49 tisíc není celé břicho, ale pouze jeho část. U mně je tedy rozdíl vidět pouze z pohledu ze strany (vzhledem k váze ale minimální), navíc se tím deformoval trochu pupík, který má teď tvar banánu. Druhý den po zákroku jsem rozhodně nebyla schopná běžně fungovat, určitě doporučuji vzít si aspoň týden volno. Několik dní bolí každý pohyb a ležet se dá jen na zádech. Prvních 24 ty 4 rány opravdu hodně tečou, spotřebovala jsem 20 kusů savých podložek. Další věc, která mě překvapila, je, že pacient je povinen si u kliniky koupit dva kusy kompresního prádla v ceně 3600 Kč. Tento konkrétní model na stránkách výrobce (Lipoelastic VH special) stojí ovšem 759 Kč. Přirážka více jak tisíc korun za kus mi nedává žádný smysl. Břicho se teď bude ještě několik týdnů formovat, otok splaskávat, bohužel po stranách zůstane stejné, tam se s ním nic nedělalo, takže velké změny se nedají očekávat (viz foto). Znovu už bych na takový zákrok nešla, proto za tu bolest a peníze ten litr tuku opravdu nestál. Navíc nevím, jak dlouho ještě bude trvat, než budu úplně bez potíží. Doporučuji zákrok dobře zvážit, hlavně možnosti rekonvalescence (ani to nepřetržité nošení kompresního prádla není moc příjemné), nebo si aspoň dopředu vyžádat informovaný souhlas a ten si pořádně prostudovat.

jana6152995

muj problem je nadvaha pokus o zhubnuti bez uspechu a uz me to vadi . jsem mlada anechci vypadat jak tucnak. a moje sebevedomi zmizlo. sama sobe se nelibim.

pajinka506928

Po operaci štítné žlázy před 8 lety neustále přibírám a proto se potřebuji zbavit tuku v ovblasti břicha, případně boků. Očekávám skvělé výsledky.

davi6155554

Jedna z variant řešení problému: Uleva od zatížení křížové a bederní části páteře.Muž, 43 let, 189 cm, 100 kg.Degenerativní onemocnění th střední páteře(Scheurmann). Donedávna bez problému, nyní se začíná občs objevovat bolest. Jsem muž fyzický pracující, poměrně zdatný, avšak většinu času trávím v zaměstnání. Cíl: následné udržení požadované hmotnosti za současného zpevnění zádového a břišního svalstva doporučenými cviky-orthoped