Modelace prsou po dvou dětech :-)

Operaci jsem podstoupila 30.5.2017 ve Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích na klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie znovu u paní doktorky Adlerové. Zprvu zhodnotím samotné oddělení a to převelice kladně, veškerý personál je velice vstřícný, laskavý, snaživý pro vaše pohodlí a spokojenost by se přetrhli. :-) Nemám negativa! Od příjmu přes stravu až po odchod za 1*..
Paní doktorka Adlerová je jedním slovem SKVĚLÁ. Hodná, laskavá, milá, vstřícná, snaží se maximálně vyhovět a především POMOCI. Doposud jsem se nesetkala s tak výborným lékařem, samozřejmě nemohu opomenout její šikovnost v oboru! Zbožnuji ji a budu doufat, že jsme se ani tentokrát neviděli naposledy, to co dokázala s mými prsy po dvou dětech je dokonalost. Jsem nadmíru spokojená a celému oddělení včetně paní doktorky převelice děkuji..:-)

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4

Ahoj Missy, kolik jsi za operaci zaplatila? Máš jenom modelaci nebo modelaci s implantáty?

Ahoj ,máš je krásné taky přemýšlím ,ale nemůžu met implantáty..Tak snad by to šlo nějak je zpevnit

Reakce na Sonia

Ahoj, já implantáty nemám takže ano jde to krásně i bez nich 😉

Reakce na Missy_X

Ahoj Missy :-), tak co je nového? Copak dělají prsa? Všechno už je krásné a zalité sluncem? Vložíš prosím aktuální foto?

Hodnocení lékaře

MUDr. Taťána Adlerová

MUDr. Taťána Adlerová

Brno
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

Lucie 36, modelace prsou

Modelace prsou (Breast-lift)
  Spokojený/á
Výborná profesionální klinika, skvělý lidský přístup, úžasný chirurg, - doktor Ivo Menšík z Body kliniky všechno ok Více 

Modelace prsou a plastika paží

Modelace prsou (Breast-lift)
  Spokojený/á
Operaci jsem absolvovala v květnu 2017 na klinice Bellemed v Ostravě. (Fotky jsou staré tři měsíce od operace). Musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla. Na kliniku jsem přišla v ranních hodinách... Více 
Doktor ve Vašem okolí