Ulthera (Neinvazivní lifting) - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Ulthera (Neinvazivní lifting) podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Ulthera (Neinvazivní lifting), vkládají před a po fotky Ulthera (Neinvazivní lifting) a u 4 recenzí uvádí cenu Ulthera (Neinvazivní lifting) . Estheticon pro vás nabízí 12 recenzí. Pod recenzemi Ulthera (Neinvazivní lifting) můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Ulthera (Neinvazivní lifting) sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Ultherapy u MUDr. Hlaváčkové

Spokojený/á     

Super! Pani doktorka je odbornikem na svem miste. Moje zkusenost je nekolikaleta a jsem absolutnre spokojena. Mohu jen doporucit.

Ulthera nepomohla

Anonymous Jméno nezveřejněno - proč? Praha 27.5.2013
Nespokojený/á

Nedoporučuji tento zákrok kvůli jeho vysoké ceně a minimálním výsledkům. V mém okolí si toho nikdo nevšiml a jsem také zklamaná.

Anonymous Jméno nezveřejněno - proč? Praha 3.4.2013
Nespokojený/á

Dnes,to je po 5 mesicich,kdy jsem byla na Ulthere mohu s jistotou rict,ze jsou to vyhozene penize!Vysledek je totiz absolutne nulovy.Byla jsem po 3 mesicich u lekarky na kontrole,a ani se me nesnazila presvedcovat,ze by ... Více 

leni Vídeň 4.12.2012
Spokojený/á

23.10.2010 jsem podstoupila neinvazni ULTHERA lifting obliceje a krku (bez oboci). Osetreni a pristup pani doktorky Vykutilové, byl velice profesionalni,pani doktorka je velice prijemna a privetiva. Osetreni neni tak bez... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní