Krásná labia - prim. Záruba je skvělý

14.10. jsem podstoupila labioplastiku u pana primáře Záruby - výsledek je nádherný. Měla jsem labia delší a nesymetrická spíše v dolní části, u poš. vchodu. Rozhodla jsem se také pro analgosedaci. Od konzultace do zákroku uběhly 2 týdny. Zaplatila jsem zálohu 5 tisíc Kč, a zbylých 7 jsem doplatila ráno před zákrokem. Je to krásná cena!

Do kliniky jsem měla dorazit časně ráno, v 7 hodin, doufala jsem, že mě na zákrok vezmou co nejrychleji. Bohužel jsem byla operovaná až v 11:30. 4 hodiny jsem nemohla spát, a před zákrokem už jsem byla úplně mimo. Toto je moje jediná nepříjemná zkušenost. Po 11 mi sestřička píchla fyziologický roztok do hýždí a byla jsem převezena na sál. Usnula jsem při analgosedaci a vzbudila se až za 3 hodiny po zákroku.

Po probuzení musím přiznat, že jsem nikdy necítila takovou bolest - celé genitálie v prudké, řezavé bolesti. Čekala jsem asi 15 minut v naději, že to ustane. Nakonec jsem to už nevydržela a poprosila lék proti bolesti. Ten naštěstí pomohl. Domu jsem odcházela - nebo spíš cupitala jako tučňák, nohy daleko od sebe - okolo 6 večer. Ten večer jsem se cítila špatně - myslím, že ta analgetika na mě stále působila, byla jsem unavená a nevyspaná.

Usnula jsem ale rychle a ráno už jsem byla v pohodě - kromě bolesti a otoku v dolních partiích. Jednu stranu jsem měla oteklejší více. Dodržovala jsem striktní hygienu, dělala jsem si odvary z heřmánku a dubové kůry, chladila otoky, kalhotky jsem nemohla vůbec nosit. Po zhruba 20 dnech zmizeli diskomfort i bolesti, a jsem velice ráda, že jsem na ten zákrok šla. Stehy se zcela vstřebaly.

Teď mám (doopravdy) malá labia krásná a taky symetrická. Vypadá to, jako by pan doktor řezal podle rovnátka a modeloval je. Pěkně lemují křivky velkých labií a nevyčuhují, jsou jemná a stále citlivá, sex je teď o něco příjemnější :-). Pan primář Záruba je profík a patří mu mé velké Díky! za krásně odvedenou práci!


Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

48 let - na labioplastiku není nikdy pozdě

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
Naprostá spokojenost se vším - přístup, výkon, cena. Překvapena jsem byla při dodržení doporučených postupů rychlostí zhojení . Po týdnu jsem nevěděla, že jsem zákrok podstoupila, omezen byl jenom... Více 

K sexu teď přistupuji jinak

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
Touto cestou bych chtěla velice poděkovat panu MUDr. Tomášovi Benešovi za skvělý výsledek operace. Vrátil mi sebevědomí a k sexu teď přistupuju zcela jinak, dřív jsem se styděla za svoje tělo a... Více 
Doktor ve Vašem okolí