Konečně ploché bříško

Tea

Ráda bych touto cestou poděkovala panu MUDr. Vrbickému, u něhož jsem v únoru 2016 po dlouhém rozvažování podstoupila liposukci podbřišku. Oceňuji, že mi hned sdělil, že se liposukce nemusí povést dobře, jelikož jsem měla bříško hodně měkké. V ordinaci mě čekal velmi příjemný přístup lékaře i sestřičky při všech setkáních. Jinak bych zákrok nedala; jsem velmi citlivá na své tělo. Jemný přístup lékaře mi však nedal důvod od zákroku ustoupit. Co velmi oceňuji je cena za zákrok, rychlá komunikace přes emaily již před osobním setkáním, možnost koupit si návlek podle svých potřeb jinde, a hlavně velmi laskavý přístup lékaře. Bral v potaz i zdravotní hledisko - a individuálně se věnoval tuku kolem pupíku. Netrápil mě ani žádným válečkováním. Kontroly proběhly v pohodě. Plus oceňuji sestřičku a její snahu o rozptýlení mých obav během zákroku :-) Děkuji za laskavý přístup a výsledek, který splnil můj dlouholetý sen - mít ploché bříško!!

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Michaela

Teo,

myslíš, že by jsi nám mohla ukázat fotku před/po? Splnila liposukce tedy očekávání?

Kolik tedy zákrok stál? Chtěla jsem se zeptat - momentálně je možné si vybrat z široké nabídky liposukcí - tumescentní ti vybral doktor Vrbický?

Díky, Teo, Míša.

Zobrazit odpovědi 2
Tea

Jj, fotky ráda dodám. Určitě mi splnila očekávání. Je pravda, že bříško nemá tvar stejný jako je bříško fitness cvičitelky, ale je ploché a to je pro mě nejdůležitější a navíc, nikdy bych nevěřila, že takové já někdy budu mít. Trápilo mě to hodně, v létě extrémně.
Stálo to 16tisíc se vším. Tumescentní pan doktor nabízí i dle stránek, takže jsem s tím souhlasila už při výběru lékaře.
Určitě ho moc doporučuji.

Reakce na Tea
Michaela

Teo, tak to se moc těším na ftoky před/po - bříško je problematická partie asi většiny - nejen žen:)...

Moc mě zajímá to srovnání.

Teo, mohu se ještě zeptat, jak jste si pana doktora vybrala? Co bylo rozhodující pro vás, že jste byla právě u něj na zákroku?

Míša.

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Lenka
Moje figura a liposukce
Liposukce tumescentní
  Spokojený/á
Milé čtenářky, ráda bych vám vyprávěla svůj příběh "Moje figura a liposukce". Ženy jako jsem já, běžně potkáváte na ulici  a říkáte si" "je to se mnou ještě dobré.." nebo ... Více 
Šárka
Liposukce tumescentní
  Spokojený/á
Dobrý denRáda bych chtěla říct každé ženě.která uvažuje o modelaci prsou a má z toho zákroku obavy,ať se nebojí.je to naprosto super a nikdy jsem nebyla spokojenější.Vždy jsem byla holka krev a... Více 
Doktor ve Vašem okolí