Zvětšení prsou (Augmentace) - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Zvětšení prsou (Augmentace) podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Zvětšení prsou (Augmentace), vkládají před a po fotky Zvětšení prsou (Augmentace) a u 1680 recenzí uvádí cenu Zvětšení prsou (Augmentace) . Estheticon pro vás nabízí 3413 recenzí. Pod recenzemi Zvětšení prsou (Augmentace) můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Zvětšení prsou (Augmentace) sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Implantát 150ml - jaká bude finální velikost?

tace Ústecký kraj 5.3.2011
Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Dobrý den, mám implantát 150 ml pod sval Mentor nízký profil, a ráda bych věděla jakou velikost prsou mohu přibližně očekávat. Jsem krátce po operaci,Dobrý den, mám implantát 150 ml pod sval Mentor, a ráda bych věděla ...jakou velikost prou mohu přibližně očekávat. Jsem týden po operaci, je možné, že prsa jsou ještě nateklá a jejich velikost a tvar se ještě zmenší? Nemohu mít ve výsledku dvojky či trojky?? Mohou to být přirozená áčka?? Je možné, že mám ještě nateklou vnitřní stranu prsou - taková hodně plná prsa, zmáčknutá ve zdrav.podprsence na pevno u sebe.Mám malý a zapadlý hrudník, 170cm, 54kg. Děkuji za odpovědi. Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní