Zvětšení prsou (Augmentace) - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Zvětšení prsou (Augmentace) podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Zvětšení prsou (Augmentace), vkládají před a po fotky Zvětšení prsou (Augmentace) a u 1793 recenzí uvádí cenu Zvětšení prsou (Augmentace) . Estheticon pro vás nabízí 3662 recenzí. Pod recenzemi Zvětšení prsou (Augmentace) můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Zvětšení prsou (Augmentace) sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Nádherná prsa

kristyn MUDr. Daniel Stehlík Olomouc 4.1.2015
Spokojený/á     

Doktor je uzasny.Udelal mi nadherna prsa.Je velmi prijemny a jde videt o cem mluvi.Doporucila bych ho kazdemu.I sestricky a vse kolem je skvele a bez problemu!

Spokojený/á     

U pana dr. Trupara jsem podstoupila zákrok zvětšení poprsí a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Už na konzultaci mě pan doktor překvapil svým přístupem, širokou informovaností i riziky, které mohou nastat. Dnes 3 měsí... Více 

Spokojený/á     

Pana doktora jsem si našla na netu, na základě hodnocení. Nyní vím, že jsem rozhodla správně. Při konzultaci mne pan doktor Trupar do ničeho nenutil vše mi maximálně odborně vysvětlil, byl trpělivý, když jsem byla nerozh... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní