noem6191835
22 let, mega rty
noem6191835

Zatiaľ jeden z najlepších doktorov v Prahe! Na pery chodím len ku nemu ! Ak chcete veľké pery ako ja, tak neváhajte kontaktovať dr. Ruzziho❤ inak, keď sa ku nemu objednávam vždy ma zoberie hneď takže nečakám týždne, mesiace...I LOVE IT!

anon6160160

Absolvovala jsem u pani doktorky ošetření nosu a to neinvazivní cestou -výplnovym materiálem . Musím říct ,ze jsem byla velmi mile překvapena jak jdou řešit různé nerovnosti a deformity bez operace či narkozy.Jednim slovem skvělá práce .??

magdalen202604

U paní doktorky Běrské jsem absolvovala zvětšní rtů kyselinou hyaluronovou. S výsledkem jsem spokojena, vypadá to velmi přirozeně, navíc nenastaly žádné komplikace a přístup paní doktorky byl velmi příjemný. Na její ordinaci se tak znovu obrátím.

cherry9360

Pan doktor je špička ve svém oboru. Se vším jsem byla spokojená, pan doktor je velice milý a ochotný, rty se opravdu povedly, můj přirozený tvar je zachován, bolest skoro žádná. Plus velice příjemné prostředí kliniky. I když jsem byla objednaná pouze na rty, pan doktor mi poradil i s kožním problémem, moc si toho cením! Za mě 5* a určitě se budu vracet!:)

mkam895383

Na klinice My Best Care jsem byla velmi spokojena a v budoucnu se určitě rada vratim! :) Pani doktorka Charvátová je člověk na správném místě. Vynikající přístup, jednání, nálada i cena. A jako bonus velmi prijemne sestřičky. Mohu doporučit!

hedu6192557

Velice jsem byla nervózní,když jsem šla poprvé na kliniku.Během chvíle vše přešlo-jsou moc milí,pozitivní,šikovní,úžasní,super chováni...prostředí překrásný... TOP!!!!! Druhá,třetí návštěva opět TOP.....super výsledky... všem doporučuji Hedvika ?

leas6191408

Po dlouhém rozhodování jsem zašla před rokem na výplň rtů k MUDr.Chorvátovi a byla jsem velmi spokojená. Před pár dny jsem byla opět na výplni a můžu jedině doporučit. Aplikoval kvalitní švýcarskou výplň Teosyal RH3 1 ml, před aplikací byly rty umrtvené znecitlivujícím krémem. Samotná aplikace s přípravou trvala 15 minut.. Pak už následovala radost ze rtů. Už teď jsem rozhodlá, že na podzim podstoupím zvětšení prsou - augmentaci také u pana doktora na klinice Premier Clinic v Praze. Vybírala jsem na základě recenzí a doporučení. Můžu jedině doporučit. Střícnost, profesionalita, odbornost. Děkuji..

barbie18

Velmi sympatická a šikovná lékařka, kéž by byli všichni doktoři takoví. Ošetření proběhlo naprosto bezbolestně a výsledek je pěkný a přirozený . Hned po ošetření jsem mohla vyrazit do společnosti, jelikož jsem neměla žádné modřiny ani velký otok ?. Jistě se na tuto kliniku vrátím.

meeg6191724

Nádherné prostředí, všichni velice milí a ochotní navíc profesionální přístup s obrovskou trpělivostí. Velice ráda doporučuji ?

blancab

S přístupem celé kliniky a týmu jsme byla velice spokojena. Pan Paulat je člověk na pravém místě, profesionální přístup k pacientovi, ráda se budu na kliniku vracet a doporučuji!

flamikova

Paní doktorka byla velice příjemná. Možná mi jen mohla říct jak dlouho jsou otoky atd... jinak jsem byla velmi spokojená. Zákrok byl téměř bezbolestný.

anonymní

Po předchozí výborné zkušenosti, jsem na klinice NeoBeauty podstoupila zvětšení rtů. Jsem velmi spokojená. S paní doktorkou jsme se domluvily tak, aby rty vypadaly krásně "štavnatě", ale přesto přirozeně. Což bylo moje přání. Oceňuji ale přístup celého týmu - paní doktorky, sestřičky i paní majitelky.. Jednalo se o Teosyal Kiss

nelaka

Dne 19.11. 2019 jsem podstoupila výplň rtů a aplikaci botoxu v oblasti čela. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální, milý a především lidský přístup pana doktora. Od vstupu na kliniku až do propuštění bylo o mě příkladně postaráno a obavy, které jsem z výkonu měla, nebyly na místě. Velice si vážím toho, že mi bylo umožněno vidět produkt, který se k aplikaci použije a vše mi bylo pečlivě vysvětleno a měla jsem prostor klást otázky. S výsledkem zákroku jsem maximalně spokojená a nadšená. Ještě jednou Vám velmi děkuji a mohu jedině doporučit.