Plastická chirurgie

Seznam plastických chirurgů Česká republika

Výběr z 8016 plastických chirurgů, kteří nabízejí plastické operace. Nevíte, jaký zákrok je pro vás vhodný? Najděte si ve svém okolí zkušeného plastického chirurga, který vám s výběrem zákroku poradí. Filtrujte plastické lékaře podle měst nebo krajů. V případě, že už víte, vybírejte lékaře podle typu zákroku.

prim. MUDr. Aleš Fibír Ph.D.
Plastická chirurgie – Hradec Králové, Čáslav
14 let praxe
Reakce: 99%, do 1 dne
5.0
35 recenzí

Jak vybrat plastického chirurga

Vybírejte pečlivě! Plastický chirurg musí před tím, než získá atestaci z plastické chirurgie, studovat medicínu 10 let. Ale pozor! V České republice není k výkonu plastických operací nutná atestace z plastické chirurgie. Informujte se, zda vámi vybraný plastický chirurg, atestaci má.

Neméně důležité je, aby vámi vybraný plastický chirurg váš typ estetické operace často vykonával a měl s ní zkušenosti. Čím častěji, tím lépe. V neposlední řadě je nutné, abyste si vzájemně "sedli". Pokud se ho bojíte na konzultaci na něco zeptat, či vám nevěnuje tolik času, kolik byste potřebovali, hledejte dál a nebojte se oslovit více lékařů. Konzultace vás nezavazuje k tomu, že bude operace provedena u prvního lékaře, kterého jste si vybrali.

Plastický chirurg Česká republika: Jaký zákrok u něj hledat?

A jaké zákroky plastická chirurgie umožňuje? Pomáhá s problémy jako křivý nos, velká prsa, malá prsa, s rekonstrukcí obličeje po úrazech, s povislou kůží, s odsátím tuku, atd. Nejčastěji prováděnými zákroky plastické chirurgie jsou operace očních víček, zvětšení prsou, liposukce, modelace prsou či gynekomastie.