Váš spokojený pacient na homepage Estheticon

Je lepší být chválen klienty, než se chválit sám. Máte-li spokojeného klienta, můžeme ho zobrazit v hlavním vizuálu na titulní stránce. Nejedná se o prvoplánovitou propagaci Vašeho pracoviště, ale v konečném důsledku vám medializace vašeho pacienta pomůže budovat vaše pozitivní renomé. Spokojený pacient může být ambasadorem vaší práce.

Váš pacient může být zobrazen na hlavní stránce portálu v rámci hlavního vizuálu. Pod figurou pacientky/ta bude zobrazena přezdívka a 1 zákrok, o kterém na portále napsal/a hodnocení.

Tento text na fotografii bude aktivním odkazem vedoucím přímo na detail hodnocení, kde budete uvedeni. Vizuál není přímou reklamou pro vás jako třeba bannerové kampaně, spíše je to další nástroj moderního PR a nástroj budování renomé.

CZ home page

Jaké parametry by měla splňovat fotografie na home page:

 1. Foto musí být profesionální.
 2. Foto je rozměru minimálně 1440 × 540 pixelů, může být větší, ale tento výřez z ní musí být možné udělat. Velikost souboru (.jpg či .png) by neměla přesáhnout 150 kB.
 3. Na fotografii je figura - postava pacienta ve stejném rozměru/poměru velikosti se zbytkem fotky jako na ilustračním fotu.
 4. Foto by mělo být pořízené v exteriéru - venku v přírodě či ve městě. Pozadí fotky musí být rozmazané. (Toho lze ve vetšině případů docílit pouze zrcadlovkou, telefonem nebo kompakt foťákem ne.)
 5. Foto musí být unikátní pro náš portál. Nesmí být použité jako vizuál lékařem či klinikou v jiných reklamních materiálech.
 6. Na fotografii nesmí být produkt placement (rozmazaná budova kliniky, logo, personál apod. v pozadí)
 7. Na HP může být výhledově více vizuálů různých pacientů, kteří se tam budou načítat náhodně.

Jak vybrat vhodnou pacientku pro vizuál?

 1. Vybraný pacient musí být aktivním členem naší estheticon komunity – tzv. estheticon přítel.
 2. Pacient/ka na fotce nemusí být model/ka, ale měla by být přirozeně sympatický/á.
 3. Přirozená krása prodává nejlépe – podstoupený zákrok by na fotografii neměl být partný na první pohled.
 4. S volbou make-upu a oblečení pro focení si dejte záležet. S decentním make-upem a současným či nadčasovým oblečením bude fotografie působit nejlépe. Nedoporučujeme éterické, glamour, business a příliš oficiální oděvy. Pro kompozici není vhodné ani oblečení v černých, tmavě hnědých odstínech.
 5. Pacient/ka na určité jazykové verzi musí být z daného teritoria (český klient na české verzi, francouzský klient na francouzské verzi estheticonu).
 6. Pacient/ka musí být pacientem Premium lékaře či kliniky.

Kontaktujte nás

Aktualizováno: 18.5.2017

Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice