Rozhovor s lékařem či odborníkem patří v medicíně k nejúčinnějším způsobům, jak získat důvěru pacienta. Lékař je v naší společnosti vnímán jako přirozená autorita a v rámci rozhovoru lze tento fakt využít k oslovení potenciálního klienta, k jeho edukaci nebo coby součást preventivní péče. Nabízíme službu vytvoření a publikace rozhovoru na vámi na vybrané téma.

Jsme si však vědomi, že zpracovat kvalitní rozhovor patří k nejobtížnějším disciplínám žurnalistiky. Proto vám nabízíme profesionální služby v této oblasti.

Stačí, když si zvolíte téma a připravíte si k němu čtyři až šest otázek, případně můžete zadat téma nám a otázky připravíme sami. S realizací rozhovoru vám vyjdeme maximálně vstříc. Můžete jej uskutečnit telefonicky, písemně nebo při osobním setkání, záleží jen na vás, kterou z možností zvolíte.

Zpracovaný materiál obdržíte během několika dnů, v případě připomínek je bezplatně zapracujeme. Současně lze ze zpracovaného rozhovoru vytvořit i článek, který můžete využít k další publikaci a propagaci.

Rozhovor může být ve dvou formách, na vámi zvolené téma či jen obecný o vás a vaší práci.

dolezal prsa
Ukázka rozhovoru na téma
5sdolezalem
Ukázka obecného rozhovoru

Doporučený rozsah rozhovoru 1 A4.

Chcete více informací? Kontaktujte nás.

Aktualizováno: 5.10.2017

Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice