LaserPlastic: Unikátní plasmová technologie k regeneraci pokožky!

Autor:

Nabízíme jako jediné pracoviště ve střední Evropě.

Regenerace kůže “vesmírnou” technologií přístrojem Portrait

Rádi bychom Vás informovali, že jako první ve střední Evropě pražská klinika LaserPlastic – klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie nabízí unikátní způsob omlazování kůže pomocí přístroje Portrait.

portrait Tato metoda pomáhá při regeneraci povadlé kůže se známkami stárnutí a zpevňuje pleť. Dokáže také zbavit pokožku jizviček po akné. Využívá přenos energie za pomoci plazmatu ionizovaného dusíku, vyvolává regeneraci tkáně a nemá vedlejší účinky. Používají ji úspěšně již několik let američtí lékaři.

Přístroj vyšle milisekundový proud plazmatu, který pronikne kůží ale nepoškodí ji. Nastává regenerace z hloubky a začíná pracovat podkoží. Kůže na povrchu ztmavne a vytváří nad ošetřenou tkání takzvaný biologický obvaz do doby, než se pod ní vytvoří kůže nová, omlazená. Ta původní se pak sloupne. Stane se tak zhruba za čtyři až pět dní. Aktivita pacienta přitom není omezena ani bezprostředně po zákroku.

Je to doslova revoluční změna proti razantním zákrokům, při nichž vzniká po laserovém odstranění pokožky otevřená rána. V takovém případě se kůže hojí čtrnáct dní a musí být pečlivě chráněna. Zásluhu na této převratné novince má plazma, což je čtvrtá forma látky vedle pevné, kapalné a plynné, která tvoří prakticky všechnu hmotu vesmíru.

Dále Vám nyní nově nabízíme laserovou liposukci -SmartLipo

Jde o nejnovější koncept tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o nejméně invazivní techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň ve všech oblastech. Děje se tak přeměnou energie laserového paprsku na energii tepelnou, kterou jsou tukové buňky rozpuštěny. Jelikož tukové buňky dospělého jedince nemají schopnost reprodukce (dělení, množení), mají provedené výkony trvalý efek.

Tato metoda se dynamicky rozvíjí a úspěšně používá v mnoha zemích a od roku 2006 je schválena FDA USA, kde postupně nahrazuje starší liposukční postupy.

Navíc se metoda SmartLipo používá v léčbě nadměrného pocení.

Provedení laserové liposukce ( SmartLipo )

smartlipo Vybraná a předem zakreslená oblast je před výkonem znecitlivěna anestetickým roztokem. Následuje zavedení 1-2milimetrového laserového vlákna do zvolené podkožní tukové oblasti,které postupně jemně rozpouští tukové buňky. Rozpuštěná tuková tkáň se v případě velmi malých partií může ponechat bez odsátí. Postupně se vstřebává díky přirozenému metabolismu. V případě větších ošetřených oblastí se doporučuje kombinovat laserové rozpuštění tukové tkáně s jejím odsátím tenkou liposukční kanylou. K tomu většina moderních světových pracovišť používá šetrné kanyly vibrační. Kombinace laserové lipolýzy s odsátím tenkou vibrační kanylou je nejperspektivnější nejefektivnější.

Po výkonu se vstupy pro kanyly ošetřují pouze náplasťovým stehem a stopy po nich se časem téměř zcela ztratí. Pacient nosí dle doporučení lékaře několik dnů elastické prádlo, v případech velmi malého rozsahu výkonu lze ponechat ošetřenou oblast bez speciálního prádla (např. jemné výkony na podbradku ), či postačí jej nosit pouhé 3 dny.

Výhody SmartLipo

Pro popsanou operační techniku platí stejné výhody jako pro tumescentní a vibrační tumescentní liposukce tj. ambulantní provedení bez nutnosti celkové anestesie, zdravotní a estetická bezrizikovost výkonu, bezkrevnost při provádění výkonu, možnost posuzování výsledku vestoje, trvalý efekt výkonu, soběstačnost po výkonu bez nutnosti opakovaných návštěv u lékaře, zlepšení nebo vymizení případné celulitidy.

Navíc lze u laserové liposukce ( SmartLipo ) oproti ostatním liposukčním technikám očekávat :

  • kvalitnější vypnutí kůže, které je dáno laserovou stimulací podkožního kolagenu

  • rozšíření provádění zákroku o velmi jemné oblasti, kde jiné techniky byly esteticky rizikové

  • možnost provádění zákroku na více oblastech najednou

  • minimální odtok tumescentní tekutiny

  • ještě menší projevy krvácení dané laserovou koagulací drobných podkožních cévek

  • ještě kratší nošení elastického prádla nebo ponechání zcela bez něho

  • možnost vynechání odsátí u malých partií

  • nejsnadnější pooperační průběh ze všech obdobných technik daný šetrností výkonu, jako je nejmenší bolestivost po výkonu,nejrychlejší návrat k pracovnímu případně sportovnímu životu atd.

Publikováno: 27.11.2007