Lenča
Lenča

Lenča

  • 3 odpovědí

Lenča

Karlovarský kraj, Česká republika
Členem od 9.1.2014 | Poslední aktivita 2.12.2015
  • 3 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (3)

Diskuzní příspěvky

RE: Ideální komprese podprsenkou po augmentaci

Dobrý den, měla jsem úplně stejný problém. Podprsenka tlačila a svírala. Jediné co mi pomohlo bylo, že jsem jí zapla na ty volnější háčky v druhé řadě a tam kde mě spodní guma řezala jsem vložila obvazové polštářky s vatou a pomohlo to. Já měla k tomu problém i se švy přes bradavky a tam jsem na každou bradavku dala několik odličovacích tamponu a netlačilo. Podprsenku noste dokud Vám lékař neřekne sundat, prsa se v ní tvarují a netáhnou dolů. Vydržte to pak to stojí za to! Já jí měla ve dne v noci 6 týdnů a nelituji. Prsa mi drží krásně a chodím teď většinou bez. Držím palce.

RE: Maximální spokojenost

Dobrý den, neuvažovala jsem vůbec. Moje váhové výkyvy (stres) udělaly své! Nějak jsem to neřešila, nosila jsem gelové podprsenky, až jednoho dne jsem měla na sobě šaty bez podprsenky a šla kolem výlohy a zděsila se! Můj hrudník byl propadlý a prsa povislá. To mě nakoplo a začátkem listopadu 2013 jsem se objednala v K. Varech do Gisantu na konzultaci. MuDr. Němeček se mě ujal a vše mi důkladně vysvětlil. Jeho lidský přístup mě nadchl. Vše jsem nechala na něm. Prsa jsem měla 75 B a teď mám 80C, kulaté implantáty a to z toho důvodu, že mé byly ve tvaru kapky a potřebovaly výplnit na hrudníku. Jsou přirozené a pěkné. Jizvy nejsou vidět a žádné problémy nemám, spím na boku i na břiše a nebolí. Fotky dodám po kontrole kterou mám v září. Implantáty mám Polytech, ktré pokud hodně nepoklesnou netřeba měnit. Důležité je,že se Pan Doktor perfektně trefil a dorovnal krásně i asymetrii (levé prso bylo o hodně větší a pokleslejší) Teď mám levé prso 255 ml a pravé 320 ml a jsou jak mají být! Opravdu jsem spokojená a je to moje první dobrá investice kterou jsem kdy v životě udělala a nelituji-naopak!!

RE: Prsa vypadají přirozeně

Jsem po zvětšení prsou už 4 měsíce.Je to perfektní,mohu dělat úplně vše dokonce spát na boku i břiše! Prsa vypadají nádherně jak v podprsence tak bez..Je pravda,že občas v prsou cítím takové brnění ale nebolestivé a je to tím,že se prsní žláza usazuje a dělá si své místo( Implantáty mám vložené pod svalem).A co je hodně zvláštní tak před operací jsem při každé menstruaci měla velké bolesti v prsou cca 3 dny a teď mám klid. Všem ženám tuto úpravu doporučuji a těším se na léto až se budu opalovat nahoře bez to jsem dřív nemohla. Fotky mám u p.doktora a v září dodám všechny dodatečně,před operací i po operaci.Peněz nelituji-tohle byla moje nejlepší investice,kterou jsem v životě udělala! A co je důležité na pohmat není nic tvrdého cítit a přitom jsou pevná,jizvy už nejsou skoro vidět a kdo neví že je mám zvětšený nepozná nic.Tak ženy jděte do toho nebudete litovat fakt to stojí zato!! Lenča
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

Lenča

Maximální spokojenost

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Lenča
Lenča  |  3.7.2014
  Spokojený/á

Jsem po operaci 6 měsíců a jsem velice spokojená s výsledkem! Operoval mě MuDr. Němeček, šikovný a pečlivý odborník, plastický chirurg, který má svou práci rád a já ho všem doporučuji s klidným svědomím.

 1 Like  |   3 Komentářů
Lenča

Prsa vypadají přirozeně

Zvětšení prsou (Augmentace)
Lenča
Lenča  |  15.1.2014
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

L.Tychtlová 12.12. 2013-Augmentace Velice spokojená!!! Operoval mě MuDr.J.Němeček-jeho přístup,chování a výsledek operace předčilo mé očekávání!Je to precizní estét-prsa vypadají přirozeně.Dále můj obdiv patří sestrám p.Silvě a p.Petře,jejich starostlivost a péče,osobitý a lidský přístup mě...

 1 Komentář