Hanka H.
ef
Hanka H.
ef

Hanka H.

  • 25 odpovědí
  • 26 Likes

Hanka H.

Hanka H. je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 11.11.2014 | Poslední aktivita 9.3.2018
  • 25 odpovědí
  • 26 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (26)

Diskuzní příspěvky

Výplně přechodu mezi silikonem a hrudníkem

Dobrý den,

chtěla jsem se informovat, zda-li se dá využít výplně (buď HA nebo vlastní tuk) pro zakrytí implantátu, popřípadě kdo toto v Praze dělá - nechci aby mi nějaký "šikulka" propíchl implantát. Momentálně mám prsa asbolutně přirozená, ale mám obavu že s postupem času jak hubnu, bude přechod mírně viditelný v horní části, jelikož mé tělo využívá tuky nejprve z bříška a prsou. Pokud by to možné nebylo, musela bych zvážit jiné možnosti jak odstranit tuk pouze z určitých partií (nohy, ruce obličej). Předem mockrát děkuji.

Hanka.

RE: Kdo byl po augmentaci úplně bez problémů?

Já jsem byla a jsem (ťuk ťuk) absolutně ok. Ještě před op jsem si to hodně nastudovala, po operaci od 6ti týdnů jsem mohla už vše ale pro jistotu jsem byla ještě velmi opatrná. Na op jsem byla 22.5.2017 a ačkoliv jsou prsa zatím mnohem větší než jsem čekala, vypadají i při pohybu jako přirozená. Také na pohmat jsou měkká. Co doporučuji je posilovat jen malé váhy, hodně prsní svaly protahovat a hlavně nosit kvalitní podprsenky které vám sedí. Sice je to prádlo drahé, ale vyplatí se to tím pohodlím. Jizvy ošetřuji tlakovými masážemí s. přírodními oleji, třeba i jen olivový.

RE: Zjemnění nosu, odstranění špičky a hrbolu

Ahoj Martino, jsi ve velmi podobné situaci jako já. A ty prsa mám už za sebou :-) Byla jsem na konzultaci u pana doktora Vaška, ten mi doporučil spíš než sekání kosti jemné zbroušení a úpravu špičky (mám helmi úzký nos až na špičku). Tak se třeba za panem doktorem zkus zastavit na Václaváku a nebo počkej na výsledky mé operace. Plánuji ji příští rok jak už nebude taková zima - rýma při rhinoplastice je velmi nepříjemná záležitost :-)

RE: Operace dolních víček na kruhy pod očima?

Upřímně bych teď hned k doktorovi rozhodně nešla. Pleť máte velmi pěknou. Záleží jaký je váš životní styl řekněme v posledních 6ti měsících - starosti, strava, tekutiny a spánek a správná péče o oční okolí, doporučuji vyzkoušet mikromasáž očního okolí a pár tahů od kosmetičky pochytit. Dělaly jsme si na škole a efekt je výrazný. Snažila bych se zaměřit na toto všechno, a pokud ani nadále nedojde ke zlepšení, tak mi všechny kamarádky chváli HA pod oči. Na fotkách nevidím výrazné tukové pytlíky, to spíš máte výrazný přechod očního okolí na "líčka" ži jak to říct. A ten stín pak zintenzivňuje dojem kruhů pod očima. Mám stejný problém. Ale nakonec dodám, že se to každopádně těžko určuje z jedné fotky na hnusném bílém světle ve kterém nevypadá dobře nikdo.

RE: Augmentace do 50.000,-

Mám po operaci u pana doktora Vřeského která mne stále 65 tisíc. VS výsledkem jsem spokojena (viz fotka), neměla jsem obavy a až doteď je vše bez komplikací. Nakoupila jsem si kvalitní prádlo které podpoří skvělý výsledek. Co tím chci říci. Orientovat se jen na cenu není dobré. Raději ještě vydrž. Kamarádka se orientovala taky špatně - kdo ji vezme dřív, a skončila s opravdu neestetickým výsledkem.

Představ si, že na prsa půjdeš, ale výsledek nebude optimální. Ne vždy ti uznají reklamaci, a co potom?

Dále výdaje nejsou jen za operaci, ale jak píšu, zdravotní podprsenky (já nakupovala na lipoelastik) které podpoří skvělý výsledek a jsou super na spaní. Poté nové spodní prádlo, případně oblečení. S tím, že výsledek dva měsíce po opce není finální, já měla 2 měsíce po OP 70G a nyní mám 70E/F.

Určitě si taky neber operaci na splátky, zvlášť když jsi studentka. Nikdy nevíš co se může stát a jen tě to bude stresovat, což má vždy vliv na hojení. Vydrž třeba ještě rok, nebo se poohlédni po časově nenáročné brigádě. Je vždy lepší problémům předcházet než řešit :-) Určitě by bylo nemilé, kdyby jsi musela ukončit nebo přerušit školu kvůli práci a zaplacení dluhu za prsa.

RE: Větší prsa první operace

Přidávám fotku jak prsa vypadají k dnešnímu dni plus fotku před. Dnes když zvednu ruku, prso je stále vidět, ne jako před :-)) Ještě přidávám fotky jizev, mi se jizvy většinou hojí špatně, do keloidu, proto jsem také zvolila řez podprsní rýhou. Jsem nakonec opravdu velmi spokojená. Dokonce se mi podařilo koupit podprsenku v Intimissimi 75D, mé prádlo 70G je mi již velké.

RE: Zdeformované jizvy po augmentaci - reoperace?

Obávám se, že vám nepřinesu dobré zprávy. Keloidní jizvy jsou bohužel nevyzpytatelné. Mi se takto hojily i rány, které nebyly nijak hluboké, s šitím i bez. Není to problém toho, že by tělo vytlačovalo nitě jak se domníváte, vaše tělo se jen špatně hojí.

Myslím, že v některých případem zaberou kortikoidy (např u rhinoplastiky), ale nevím zda-li je to možné u prsou. Jediné co mohu za sebe doporučit a co mi osobně pomáhá, je tlaková masáž s olejem - já mám paradoxně nejlepší výsledky s olivovým či avokádovým. Jemně přitlačím prstem na "délku", pak pustím. Je velmi důležité při keloidních jizvách vyhnout se jakémukoliv dráždění - pozor na kostice u podprsenky, neškrábat, moc ani nemasírovat krouživými pohyby.

Laser a podobné zákroky jsou taktéž dosti riskantní. Může dojít k výraznému zhoršení. Nejsem sice doktor, mám jen vystudovanou kosmetičku, ale problém kůže jsme se učily hodně do podrobna. A jelikož sama mám sklony ke keloidním jizvám, něco o tom vím. Posílám fotky svých jizev, mám téměř 5 měsíců po operaci prsou a stále ještě mohou bohužel dorůst. Ale obě máme řez pod prsem, takže se to časem schová. Já z tohoto důvodu nevolila řez bradavkou. Dále posílám fotku kotníku, jizva není pěkná, ale byla ještě víc do keloidu než u vás. Opet tlakové masáže a co nejmenší dráždění.

RE: Augumentace a celulitida

Já jen poznamenám, že počítejte s výrazným zhoršením celulitidy po operaci. Je to dáno zavodněním, tím, že je potřeba dodržovat klidový režim. Ale až budete zahojená a budete se cítit dobře, tělo se opět znormalizuje. Tak se neděste. Já měla rozdíl den před OP a dva dny po 7 kg.

RE: Jak docílit výrazného ohraničení implantátů

7 dní po operaci prsa nehodnoťte. Moje prsa vypadaly první tři týdny spíš jako velká dupka s bradavkami :-) Co se týče ohraničení, to je určeno jen a pouze "obalem" prsou. Takže snížit množstcí tuku v těle na minimum. Snazší to bude pro přirozeně hubené ženy nebo ženy s postavou typu hrušky. Posilování dané partie danou partii nikdy nezeštíhlí, pouze zpevní.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Hanka H.
ef

Větší prsa první operace

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Hanka H.
ef
Hanka H.  |  5.6.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

Jsem velmi krátce po operaci (13 dní) , 600ml Mentor. Pan doktor perfektně pochopil jaká prsa si přeji. Ale hlavně, ať už v nemocnici či následně doma přes sms se mne vždy snažil uklidnit , když jsem měla jakékoliv obavy. Před operací jsem měla konzultaci, při které jsem si vyzkoušela jakou...

 2 Likes  |   21 Komentářů