Petruse:-)
Petruse:-)

Petruse:-)

  • 17 odpovědí
  • 21 Likes

Petruse:-)

Liberecký kraj, Česká republika
Členem od 27.11.2014 | Poslední aktivita 17.3.2018
  • 17 odpovědí
  • 21 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (17)

Diskuzní příspěvky

RE: Dva roky po abdominoplastice, velká spokojenost

dobry den, s cvicenim jsem po operaci zacala asi po pul roce. na bricho to tedy neslo. Svaly me strasne bolely. Mela jsem pocit, ze se mi roztrhaj :-). takze jsem musela zacit pomalu a zlehka. zacatky byly tezke ale dalo se to vydrzet. do posilovny nechodim. Cvicim jen doma rekreacne. Jeste dneska citim svaly, kdyz to prezenu hlavne ty vrchni. Momentalne necvicim. Mam problemy s krcni pateri a to boli vic jak to bricho:-). foto momentalne nemam.

RE: Převis břicha - můj příběh

Ahoj, neboj vse zvladnes. Zvladli to jiny tak ty taky. A hlavne mysli na to, ze se pak budes citit lepe. Nesmis se niceho bat. Jen potom vsem co tady ctu tak bych si jen dobre rozmyslela ke komu pujdu. Tech spackanych operaci a nezajem doktoru me dosti zarazi. Jeste, ze ten muj byl profesionalni a byla jsem s nim velice spokojena.

RE: Převis břicha - můj příběh

šťastná jsem určitě je to o dost lepší ale člověk na sobě pořád hledá nějaké ty nedostatky. Jak říká přítel, vy ženský nebudete nikdy spokojený i kdyby jste vypadaly jak modelky a asi má pravdu :)

RE: Převis břicha - můj příběh

tak na domácnost můžete zapomenou. já jsem byla ráda, když jsem se odplazila na záchod a to tak 14 dní. Tak 3 týdny jsem chodila ohnutá a pěkně mě z toho bolela záda. No měla jsem slabé chvilky, kdy jsem myslela že se radši zabiju ale jak začnete pořádně chodit tak už je to lepší. Přes bolesti jsem ani týden pořádně nespala. Ale stálo to fakt zato.

RE: Převis břicha - můj příběh

Tak je to velký zásah do těla to každopádně ale jak se říká pro krásu se musí trpět. Ale jedno vím určitě po druhé bych do toho nešla určitě. Nejhorší je to, že jsem zvyklá spát na břiše a to že jsem musela ležet v polo sedu pro mě bylo šílené. To jsem hodně špatně nesla. Ale čím dříve půjdete tím rychleji to budete mít za sebou. Já bych chtěla ještě na zvětšení prsou ale to už nebude tak hrozné jako to břicho.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Petruse:-)

Dva roky po abdominoplastice, velká spokojenost

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Petruse:-)
Petruse:-)  |  17.6.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 50 000 Kč

Zdravim vsechny co zajima abdominoplastika. Pro tuto operaci jsem se rozhodovala tak rok. Vse jsem si nastudovala dopredu, abych vedela co tento zakrok obnasi. Shledla jsem i par odkazu jak se ta operace provadi. Kazdopadne, kdyz jsem to videla bylo mi z toho zle. Rikala jsem si, ze to bude asi...

 10 Likes  |   80 Komentářů