123
123

123

  • 3 odpovědí
  • 1 Like

123

Pardubický kraj, Česká republika
Členem od 8.1.2015 | Poslední aktivita 16.4.2017
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (3)

Diskuzní příspěvky

Zvětšení prsou vlastním tukem

Dobrý den,
už nějaký měsíc zvažuji o zvětšení prsou vlastním tukem. Na internetu není o této technice moc informací. Podstoupil jste někdo tento zákrok a u koho? Děkuji moc za případné odpovědi.

RE: Zvětšení prsou vlastním tukem

Dobrý den, bylo by možné dodat fotografie? Moc by mě zajímalo, jak to vypadá, jak jste nyní spokojená? O operaci přemýšlím už dlouho, ale nemůžu se rozhodnout pro koho, velmi děkuji za odpověď.

RE: Pan doktor má skvělý přístup

Ano, podbradek byl odsán v lokální anestezii, ambulantně. Oblast, která bude odsávána se napustí speciálním roztokem. Poté skrz řez, který se udělá pod bradou, je vysávána tuková tkáň kanylou. Zákrok trval cca 20 minut. Po zákroku mi byl nasazen návlek, který jsem nosila prvních 14 dnů skoro nepřetržitě. Doma jsem byla tři týdny. Návlek jsem nosila ale i nadále po těch třech týdnech, zhruba dva měsíce. Nejdříve když jsem přišla domů z venku, později pouze nas noc. Otok pomalu mizel, pod kůží byly donedávna malé zatvrdliny. Asi po třech měsících jsem mohla říci, že zatvrdliny a otok se zcela zahojily, jizva je minimální. (Musí se promašťovat krémem, sádlem apod.) Výsledek stojí za to.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

123

Pan doktor má skvělý přístup

 |  Odstranění podbradku
123
123  |  9.1.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 7 500 Kč

Podstoupila jsem tento zákrok před necelými čtyřmi měsíci a jsem moc spokojena... Výsledek je bezva. Pan doktor Remeš má skvělý přístup, sestřičky taktéž. Velmi milé jednání. Děkuji. :-)

 3 Komentářů