Sissi
Sissi

Sissi

  • 2 odpovědí
  • 4 Likes

Sissi

Jihomoravský kraj, Česká republika
Členem od 2.12.2016 | Poslední aktivita 17.1.2017
  • 2 odpovědí
  • 4 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (2)

Diskuzní příspěvky

RE: Miniinvazivní operace křečových žil

Přesně už nevím parametry punčoch, nemám je momentálně u sebe, ale byly od Maxis Micro, samodržící s krajkou a byly super. Měly naprosto tělovou barvu, takže i když jsem měla sukni nebylo skoro nic poznat. Napsala mi na ně poukaz do zdrav. potřeb praktická lékařka a doplácela jsem asi 150,- což je fajn, zbytek hradila pojišťovna. Prodávájí se v páru, vždy jsem jednu přeprala a vzala si druhou. Rozdíl je to opravdu velký, jsem ráda že jsem se odhodlala a na zákrok šla. Křečové žíly se mi udělaly v těhotenství, u druhého se ještě zhoršily a přibyly. Měla jsem na pravém lýtku vystouplé nakrabatělé modré žíly, přestala jsem kvůli tomu nosit i sukně, navíc mi noha otékala, v zimě jsem přes lýtko nezapla kozačky, na první pohled jsem měla to lýtko silnější, měla jsem pořád pocit těžké a unavené nohy, často mě bolela a chytaly mě do lýtka křeče. Teď je to super, mám zas hezkou nohu, za kterou se v létě nestydím. Zbyly tam pouze drobné červené tečky po vpichách z operace, ale i ty časem vyblednou a ztratí se. Pan doktor mi ještě nabízel laserové ošetření těchto jizviček, ale odmítla jsem, nevadí mi.

RE: Miniinvazivní operace křečových žil

Dobrý den, poslední jídlo je možné 4 hodiny před zákrokem a pít dvě hodiny před zákrokem. Zákrok trval asi hodinu. Po celou dobu jsem si povídala se setřičkou. Díky lokální anestezii jsem cítila jen drobné jakoby štípání a prskání, vše se dalo vydržet. Jediné co mě hodně zabolelo bylo odstranění těch poškozených žil, to bylo nepříjemné, ale i to se dá vydržet a říkal pan doktor, že na toto odstranění reaguje každý jinak, někdo to nepocítí vůbec. Důležité pro mě bylo, že jsem ihned po zákroku mohla odejít domů, musíte mít však doprovod. V případě bolesti si stačí vzít ibalgin a první den i paralen, promazávat například krémem lioton. Co bylo ještě docela dobrodružství tak koupání, první týden se nesmí sundat stahovací punčocha ani na koupání/sprchování, po týdnu kdy se jde na kontrolu a na vytažení stehů, je možné na koupání už sundat. Punčocha se nosí měsíc, dále podle potřeby. Za tři měsíce od výkonu je další kontrola.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Sissi

Miniinvazivní operace křečových žil

 |  Laserová operace křečových žil
Sissi
Sissi  |  5.12.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 22 100 Kč

Vše hodnotím velmi pozitivně, velice příjemný a přátelský personál, pan MUDr. Vlachovský Ph.D. velice milý, usměvavý, ochotný zodpovídat dotazy, výborná komunikace a profesionální přístup. Jsem maximálně spokojená s průběhem celého zákroku a nadšená z výsledku. Z vlastní zkušenosti mohu jen a jen...

 2 Likes  |   5 Komentářů