tynab
tynab

tynab

  • 16 odpovědí
  • 16 Likes

tynab

Praha, Česká republika
Členem od 13.7.2017 | Poslední aktivita 18.1.2018
  • 16 odpovědí
  • 16 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (16)

Diskuzní příspěvky

RE: Zvětšení zadečku vlastním tukem

Zvětšení hýždí, ne poprsí.
Samozřejmě, že ne všechen tuk se v pozadí zachytí, ale proto se ho také aplikuje více než je požadovaná velikost. Dle mého názoru(takových zadečků jsem už dost viděla) je výsledek daleko lepší než s implantáty - nemáte v těle cizí těleso, není to tak invazivní operace jako s implantátem (neprovádí se v celkové narkóze) a implantát může také prasknout a při pohybu je někdy i vidět a celkově s ním pozadí vypadá uměle. Českou, ani evropskou plastickou chirurgii nepodceňuji, ale tento zákrok u nás není tak žádaný jako v Americe a nemyslím si, že na něj jsou tady takový odborníci....je zajímavé, že většina žen, si tam nechává zvětšovat pozadí právě vlastním tukem a ne implantáty. Všimla jsem si, jak tady některým uživatelkám pohrdavě a arogantně odpovídáte. Myslím si, že není nic špatného na tom vyjádřit vlastní názor a na něco podotknout, když vidím, že tu šíříte ne úplně pravdivé informace a to danou uživatelku může odradit od daného zákroku.

RE: Přirozená prsa a podprsenka 65F

Operaci jsem měla v 17:00 a na kliniku jsem se měla dostavit půl hodiny předtím, ráno jsem se normálně nasnídala a potom už nic a pila jsem asi do 14 hodin. Na klinice to šlo rychle, doplatila jsem operaci, dali mě na pokoj, potom zkoušení pooperační podprsenky, kreslení, převázání nohou proti trombóze a šlo se už na sál :)

RE: Augmentace poprsí a oznámení této věci rodině

Já bych určitě nelhala, že se nemusí bát rizik. Každá operace je riziko a s tím člověk prostě musí počítat, proto určitě vybírejte svého operatéra pečlivě a nekoukejte jenom na cenu. Šetřit se na takové operaci opravdu nevyplatí. :) Přeji Vám hodně štěstí

RE: Augmentace poprsí a oznámení této věci rodině

Dobrý den,

To asi záleží i hodně na věku a jaký máte s rodiči vztah. Já jsem se pro augmentaci rozhodla před půl rokem a podstoupila jsem ji před 2 týdny. Je mi 21 let a s rodiči jsem o tom předtím mluvila. Nijak mi to výrazně nerozmlouvali, ale sdělili mi svůj názor, že jsem hezká a nepotřebuji to, ale pokud se tak budu lépe cítit, nic proti tomu nemají. Mamka mě moc podporovala a moje rozhodnutí chápala, pomáhala mi první dny po plastice a starala se o mě. Určitě jí to nezraní a rozmlouvat Vám to může, ale když si pevně stojíte za svým rozhodnutí i ostatní to musí přijmout. :)
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

tynab

Zvětšení rtů, klinika Dermastar

 |  Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
tynab
tynab  |  24.10.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 6 500 Kč

U paní doktorky jsem byla na zvětšení rtů kys. hyaluronovou v únoru 2017. Výsledek je stále viditelný a určitě plánuji v brzké době reaplikaci. :)

 1 Like  |   5 Komentářů
tynab

Přirozená prsa a podprsenka 65F

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
tynab
tynab  |  24.10.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 64 500 Kč

Pana doktora jsem si vybrala na základě recenzí tady na estheticonu a osobní konzultaci. Velmi na mne zapůsobila i klinika InterClinic, kterou jsem si vybrala z toho důvodu, že se tam neoperují pacientky jako na běžícím páse a je tam větší soukromí. Operaci jsem měla 14.9.2017, chtěla jsem větší...

 4 Likes  |   16 Komentářů