Black
 Black

Black

  • 6 odpovědí
  • 10 Likes

Black

Praha, Česká republika
Členem od 13.11.2017 | Poslední aktivita 15.1.2018
  • 6 odpovědí
  • 10 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (6)

Diskuzní příspěvky

RE: 50 let, srovnání rtů a omlazení obličeje s dekoltem

Ano, tvář i dekolt mám nyní jako kdyby mi bylo 35 a ne 50 let. To je konstatování odborníků, okolí i můj pocit. Tuto zkušenost mám již podruhé, první skinbooster i výplň rtů jsem absolvovala před deseti měsíci a efekt trval doteď, ještě nebylo třeba jít, ale chtěla jsem být krásná před Ježíškem :-) Kamarádce drží již 14 měsíců v podstatě beze změny.

RE: 50 let, srovnání rtů a omlazení obličeje s dekoltem

Bohužel Vám neumím přesně odpovědět, Jitko. Měla jsem celkem tři ampule, ale v jednom ošetření byly kromě výplně rtů využity i na skinbooster obličeje a dekoltu, celková cena 31.000 Kč. Název výplně jsem zapomněla, nechávám to vždy zcela na paní doktorce, ale v té na rty bylo slovo "Kiss" Výplněmi se dá změnit velikost ještě daleko více, ale k tomu jsem již paní doktorku nepřemluvila :-) Je pro přirozenost a v mém případě má pravdu. Pokud se svěříte do její péče, skutečně se nebojte zcela vše nechat na ní, jak množství, tak volbu výplně.

RE: 50 let, srovnání rtů a omlazení obličeje s dekoltem

Hezký večer, Lucie. Měla jsem především horní ret na jedné straně propadlý po razantním zubařském zákroku a odjakživa malá ústa. Paní doktorka srovnala mistrně asymetrii horního rtu, vyplnila propadlinu, zvětšila na mé přání jeho objem a poté jsme se shodly, že zvětší i spodní. Od té doby mám krásná, plná a symetrická ústa, nyní jsem byla téměř po roce na doplnění a výsledek je ještě úžasnější, přidala jsem i na objemu, aniž by rty vypadaly vulgárně či uměle. Dokonalé.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

 Black

50 let, srovnání rtů a omlazení obličeje s dekoltem

 |  Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza
 Black
Black  |  14.11.2017
  Spokojený/á

Absolvovala jsem u MUDr. Terzijské srovnání rtů injekční i vyplněmi a současně mezoterapii. Výsledek byl ohromující a okamžitý, paní doktorka je neskutečně precizní dáma s citem pro přirozenost. Stávám se její věrnou zakaznicí.

 15 Komentářů