Vladislava V.
ef
Vladislava V.
ef

Vladislava V.

  • 56 odpovědí
  • 49 Likes

Vladislava V.

Vladislava V. je Estheticon přítel

Plzeňský kraj, Česká republika
Členem od 20.1.2017 | Poslední aktivita 22.7.2017
  • 56 odpovědí
  • 49 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (58)

Diskuzní příspěvky

RE: Všem patří velké díky

Dobrý večer, prosím jedna známá jde k panu doktorovi na konzultaci a není si jistá zda se u za konzultaci platí.. je jí hloupé se ho ptát..
Můžete mi odepsat jak to u pana doktora chodí.. děkuji i za známu

RE: Výrazné hubnutí po modelaci prsou - prsa padají

Dobrý den,
respektuji Váš názor, ale zároveň s ním nesouhlasím.
To, že můj způsob stravování je špatný, je NESMYSL!!!. Před jsem se nechala zvážit odborníkem a chodím i též na pravidelné převážení. Asi Vás zklamu, ale já hubnu vyloženě čistý tuk a vše je téměř v oblasti bříška. Od 1. června jsem zhubla rovných 10kg tuků 2 kg svalů naopak nabrala. Přes bříško mám dole rovných 14 cm.. Což odpovídá 14 kg čistého tuku.
Hubnu pod dohledem a to to dokonce lékařem, co se tím to stravováním zabývá.

Jak píšete o jídelníčku na míru. I ten jsem samozřejmě měla a mám doma uschované dokonce dva typy. Dodržovala jsem ho 1,5 roku za 6 měsíců jsem zhubla 8kg též tuku, ale nebylo to na mě nějak výrazně znát. Navíc jsme i přes dodržování jídelníčku 5kg po čase zpět. Nyní se toho každý všímá dokonce mě mnoho lidí nepoznává. A co je nejlepší, že obléknu věci co jsem nosila ve 22 letech což bylo před 11 lety.

Spoustu lidí se mě ptá jak na to. Když řeknu jak se stravuji Jejich reakce je stejná jako ta Vaše. Obávám se, že nikoliv z důvodu, že by se jim to zdálo nezdravé spíše z důvodu, že by se tak nedokázali delší dobu stravovat.

Jinak určitě nehubnu pro plastického chirurga, ale především jen a jen pro sebe pro můj dobrý pocit. Ano bude to výhoda tak trochu i pro něj, že se mu bude určitě snadněji operovat, ale jde mi především o co nejlepší efekt, pevného a vypnutého bříška. A to se mi myslím daří velice dobře. Nehledě na to, že energie mám na rozdávání a to mám pohyb skutečně každý den. I to si myslím, mé redukci na pomáhá.

Jinak já na lipoabdo měla příjem letos v dubnu. Kde se zjistilo, že mám zdravotní problém, který nebyl přijatelný k operaci. Musela se tedy zrušit. A já se začít léčit.
Dnes jsem v pořádku na lipoabdo bych už klidně jít měla. Ale neudělám to, čekala jsem na ni od prosince 2016 počkám si na ni s klidem i do Nového roku 2018. Nic mi neuteče. V hubnutí pokračuji a na svůj velký den D se o to víc budu těšit.

Jinak rozhodně nikomu můj styl stravování a hubnutí nevnucuji.
Ano díky tomu mě sice poklesla prsa, ale což nechám si udělat nová. O nic vlastně nejde. Konec konců poslední dny se mi opět začínají líbit. Takže na ně nebudu nějak chvátat.
Jiná něž byla před dvěma měsíci jsou to ano. Pevnost vymizela, ale spokojená s nimi ještě stále jsem a to je důležité. Dekolt mám stále nádherný.

Přeji krásný příjemný slunečný den a zdárné udržení Vaší váhy.

RE: Výrazné hubnutí po modelaci prsou - prsa padají

Děkuji, ale není to ještě žádná hitparáda. To bříško je stále veliké, nedokonalé.
Co se týče pohybu. Ten miluji mám ho v zaměstnání až až, pracuji ve zdravotnictví konkrétně na interně a tam se člověk nezastaví i kdyby 100x chtěl. Plus pohyb dodržuji i doma. O víkendu si snažím v tom to počasí přidávat i kolo. U mě byla chyba hlavně ve stravování. Myslím, že tentokrát si váhu udržím. To nebude problém. Já hodně přibrala po dětech. Plus mě tomu pomohli hormony, které jsem před dětmi užívala téměř bez přestávky po dobu 4 let. Máme totiž obě děti po IVF (umělé oplodnění) Před nimi to bylo s váhou v celku ok.
Držím palce i Vám ať Vás pohyb baví a kila jdou dolů o tolik kolik si přejete.

RE: Výrazné hubnutí po modelaci prsou - prsa padají

Dobrý den,
jsem malinká.. měřím pouhých 154cm.. takže mám stále nadváhu cca 10kg.
Před dětmi jsem měla váhu 60 kg a byla jsem spokojená. Před 10 lety jsem vážila 48kg, ale to už jsem byla dachou. Často jsem slýchávala, že jsem až nehezky štíhlá. Takže já budu spokojená když se dostanu na váhu 59kg max 55 kg. Počítám, že s abdominoplastikou nějaký ten cm a možná i kg také zmizí.
Jsem prostě prcek, proto musím ještě váhu redukovat. Prsa ty shozená kg prostě poznamenala a ještě poznamená. já byla jen na modelaci nikoliv redukci.. Takže z prsou DD byla C-D .. zůstala velká jen byla vypnutá na horu. Byla těžká, kůže hubnutí polevila a tím se prsa rychle prověsila. Nyní mám košíčky max C spíše jsou mi košíčky C už velké.
Posílám foto před hubnutím a s váhou 67kg.. nyní vážím něco pod 65kg..

RE: Zmenšení prsou z velikosti 85H na 85C

Vy jste si též tato vyšetření donesla už ke konzultaci?
Já plánuji operaci až po Novém roce.. Dříve si to díky zaměstnání dovolit nemohu. Pracuji ve zdravotnictví, jsem na svou pozici sama a jelikož pracuji na interně na příjmu tak si dovedete představit, že fofry jsou po celý den. Nemohu kdykoliv na neschopenku odejít a už vůbec ne např po dobu 6ti týdnů.
Tak si říkám, aby pak ta potřebná vyšetření nebyla od specialistů před operací už stará. Nevím zda by mi je pak lékaři vystavili znovu ???

Jak jste to měla prosí vy? A též jste si zvolila operatéra pana MUDr. Tarka Rasheda? děkuji za reakci..

RE: Zmenšení prsou z velikosti 85H na 85C

No já to, ale ještě právě na 100% nevím. to mi napsal jen z pohledu na foto. Právě chce, abych přijela, že mě musí nejdříve vyšetřit. Tak nyní netuším, zda mu napsat a optat se. Může se stát, že až mě osobně uvidí bude vše jiné. Já bych byla ráda alespoň za to bříško. Přeci jen ušetřit 50 000kč by se naší rodině hodilo. Ta redukce poprsí není už nijak finančně náročná. Tu bych si uhradila levou zadní. Ale jsem tedy připravená na vše. Původně byl můj plán si jako samoplátce uhradit i abdo s liposukcí. Včera jsem jen zkusila položit panu doktorovi dotaz, bez nějakého velkého očekávání a už vůbec ne tak rychlé odezvy. Takže vážně nyní nevím????

Jinak já kompresní podprsenku nosila přes den 2 měsíce přes noc tři měsíce.

RE: Zmenšení prsou z velikosti 85H na 85C

jdu k panu doktorovi poprvé. Včera jsem mu posílala foto, odepsal, že na pojišťovnu nárok dle něj mám.. Jak na prsa tak i abdomino..
Já jsem už jednou letos modelaci poprsí podstoupila.. To jsem si vše hradila sama.. Nyní se mě prsa po redukci váhy svěsila a jsou opět v celku velká a nevzhledná.. Tak bych ráda tentokrát nejen modelaci, ale i redukci.
Takže všechny tato vyšetření si mám oběhat už před konzultací? Mám je mít sebou už na konzultaci? To mám tedy co dělat mám na to přesně týden. Shodou náhod jdu příští týden k mamologovi na kontrolu po modelaci. Tak hned poprosím o vyjádření pro pojišťovnu. Ten zbytek bude mazec. U nás se ke všem těmto lékařům musí objednávat. A proč ta gynekologie když jde o prsa a břicho? Tak jsem už letos též nejednou byla a ani se mi tam popravdě nyní nechce. Pan doktor mě o ničem včera ani nepsal. Ale pokud jste to tak u něj měla. tak si to tedy vyběhám. nerada bych je tam extra vozila. Bydlíme hodně daleko od Prahy.

RE: Zmenšení prsou z velikosti 85H na 85C

Prosím Vás jak musela být tato vyšetření nejdéle stará?
jdu panu doktorovi na konzultaci 24. 7. operaci bych ráda až po Novém roce. Nevím zda si mám vyběhat vyšetření už nyní a nebo až to bude aktuální. Chtěl vyšetření až v den nástupu nebo dříve? děkuji za odpověď.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Vladislava V.
ef

U MUDr. T. Kydlíčka jsem podstoupila modelaci poprsí

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Vladislava V.
ef
Vladislava V.  |  10.3.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 36 500 Kč

Zdravím.. 6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou. Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan...

 6 Likes  |   19 Komentářů