Missy_X
ef
Missy_X
ef

Missy_X

  • 23 odpovědí
  • 35 Likes

Missy_X

Missy_X je Estheticon přítel

Jihomoravský kraj, Česká republika
Členem od 21.9.2016 | Poslední aktivita 23.6.2017
  • 23 odpovědí
  • 35 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (30)

Diskuzní příspěvky

RE: Cestovani po abdominoplastice - kdy můžu sedět?

:-D tak jo jsem to já!
To je super, vypadala jste už v nemocnici jakoby Vám ani nic nedělali, musím uznat, že jsem docela záviděla!!:-D Vzpomínky na mé první pooperační týdny nemůžu jen tak vymazat z paměti🤦🏻‍♀️ u mne vše ok, malá se ještě nechovala i když musím přiznat, že jsem byla nucena začít trošku fungovat :-D

Úprava pupíku po abdominoplastice BRNO

Dobrý den,
lze upravit pupík (zmenšit) po abdominoplastice? Dle mne je příliš velký, nevzhledný - má obvodní doktorka se také zhrozila jeho velikostí.
Sháním případně i nějakého doktora který má zkušenosti nebo by si na úpravu troufl. Případně by mne zajímala i cena, zda se to provádí jen ambulantně nebo je nutná hospitalizace a CA. Pouze Brno.
Děkuji.

Liposukce vnitřních stehen Brno

Dobrý den,

měla bych zájem o liposukci vnitřních stehen. Jakou metodu by jste mi doporučili? Zajímá mě cena (reference dohledám-podle toho budu vybírat kliniku) dále doba pobytu na klinice, budou se tvořit modřiny?
Děkuji.

Korekce pupíku po abdominoplastice?

Dobrý den,

jsem 8 měsíců po abdominoplastice. Nelíbí se mi vzhled mého pupíku. Je abnormálně velký, nevzhledný. Chci se zeptat zda je možné pupík nějakým zákrokem zmenšit a upravit do normálního tvaru? Budu podstupovat u stejné plastičky jiný zákrok a chtěla bych ji o korekci poprosit, nejprve ale musím zjistit zda to je vůbec možné, případně jak korekce (zmenšení) probíhá? Děkuji.

Modelace prsou bez augmentace - Vaše zkušenosti?

Krásný den :-)
najde se tu slečna nebo paní která podstoupila modelaci poprsí bez augmentace u velikosti 75C nebo klidně i jiné? Zajímá mě spokojenost a i za fotku budu ráda :-) na operaci jdu teď na konci května a doslova hořím nedočkavostí :-D mimo fotky mě zajímá i spokojenost, doba rekonvalescence, jak jste se cítili první dny po operaci, zda se vám operací poprsí zmenšilo a nosíte menší podprsenku?...atd atd...:-) díky za odpověď :-)
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

Missy_X
ef

Modelace prsou po dvou dětech :-)

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Missy_X
ef
Missy_X  |  12.6.2017   Spokojený/á

Operaci jsem podstoupila 30.5.2017 ve Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích na klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie znovu u paní doktorky Adlerové. Zprvu zhodnotím samotné oddělení a to převelice kladně, veškerý personál je velice vstřícný, laskavý, snaživý pro vaše pohodlí a spokojenost by...

Missy_X
ef

Abdominoplastika FN Brno Bohunice

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Missy_X
ef
Missy_X  |  6.10.2016   Spokojený/á

Operace byla prováděna ve FN v Brně Bohunicích. Jsem nadmíru spokojená. Paní doktorka Adlerová je kapacita v oboru. Jizva je úžasně sešitá, žádné pooperační komplikace nenastaly. Bříško se krásně hojí. Už se těším na příští návštěvu. :-)

 3 Likes  |   21 Komentářů