Nika24
ef
Nika24
ef

Nika24

  • 118 odpovědí
  • 33 Likes

Nika24

Nika24 je Estheticon přítel

Liberecký kraj, Česká republika
Členem od 18.9.2015 | Poslední aktivita 9.1.2018
  • 118 odpovědí
  • 33 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (122)

Diskuzní příspěvky

RE: Zmenšení prsou ze zdr.důvodů na pojišťovnu

Ano mám a jsem za to ráda. Dali mi podorsenku 80B ale jaka velikost bude po zahojeni se ještě uvidi nákup noveho spodního prádla me teprve bude čekat. Citim se dobře jen by se to mohlo lepe hojit cítím horkost svědění tlak a tahnuti. Dnes jedu na prevaz tak uvidíme jak se to hojí.

RE: Zmenšení prsou ze zdr.důvodů na pojišťovnu

Nečekané komplikace

Dnes jsem byla na druhé kontrole po propuštění domů a ve čtvrtek jedu zas :/ .Při první kontrole mě pan doktor jen přelepil a zhodnotil stav jako dobrý to jsem byla 27.12 .Od té doby do dnešního dne mě z průsečíků (ta co jde od bradavky dolů a pod v podprsní rýze) jizev na levém prsu mi tekla tmavě červenohnědá krev a docela dost až se mi zamotala při převazu hlava a zalehlo mi v uších chirurgická podprda a převaz vzaly za své to bylo 29.12. Dost mě to s přítelem vyděsilo a tak po přeprání narychlo a převazu jsem volala do Sanusu co s tím nebo zda mám přijet či jak prostě mám postupovat. To jsem už ležela na posteli a čekala na info. Sestra mě vyslechla a šla se zeptat sloužící doktorky po chvíli se ke mně vrátila a řekla: ,, Paní doktorka říkala, že to se při blbém pohybu stává a že je lepší když to vyteče než aby to zůstalo vevnitř a když by jsem cítila pnutí a měla horečku tak přijeďte a zavolejte, že jedete my pak zavoláme panu doktorovi aby přijel a nebo přijeďte 31.12 to má pan doktor převazy". Šla jsem se změřit a horečku jsem neměla , pnutí nebylo a ráno už bylo vše v pořádku tak se nikam nejelo.

Ale včera se situace opakovala jen s tím, že toho teklo míň a levé prso mi bolestí přímo hořelo a bradavka byla tak citlivá, že jsem na ni foukala studený vzduch pusou. Dneska jsem to panu doktorovi řekla a tak se na to podíval a řekl mi, že to je hematom, který se vyplavuje? A začal mi prso mačkat a vymačkávat další tu hnusnou krev. Sestřička mi pak začala vytahovat stehy, což někdy nebylo zrovna moc příjemné ale nebrečela jsem jen to táhlo nepříjemně.

Ale jelikož z druhého prsu teklo jen žlutě a na stejných místech u obou prsou se to nehojí jsou tam menší dírky tak mě pan doktor chce vidět ve čtvrtek. Do toho mám doma krysaříka mojí Annie (čti Ený) tak jsem měla na podprdě i obvazu psí chlupy Chjo. Panu doktorovi se to nelíbilo, že bych do těch ran mohla od psa něco dostat a mohlo by mi začít hnít maso a pak bych musela jít s prsem na vyříznutí a další prostě operaci, že přes psí tlamu se do otevřené nezhojené rány můžou dostat viry a na ty pak naše ATB pro lidi nezabírají. Jediné řešení je vyříznutí postižené tkáně. Ale doma mě na podprdu nelízala a vzduchem? Nevím. No naše čubina má zákaz mě olizovat a skákání to už má od doby příjezdu domů ale ted asi ten zákaz zpřísníme no.

PS:fotky budou za chvíli ;)

RE: Zmenšení prsou ze zdr.důvodů na pojišťovnu

Perfektní péče a skvělý přístup pana primáře Čápa

Operaci jsem podstoupila 18.12 vše od začátku pobytu až so propuštění do domácí péče proběhlo v pořádku. Nyni jsem sice občas bolava v ještě čerstvých jizvach ale pooperační péče která dále pokračuje je bezvadnáJsem ráda že jsem zvolila tuto kliniku a tohoto primáře 🙂😊
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Nika24
ef

Zmenšení prsou ze zdr.důvodů na pojišťovnu

 |  Zmenšení prsou
Nika24
ef
Nika24  |  3.1.2018
  Spokojený/á

Dnes jsem byla na konzultaci u pana primáře a jsem nad míru spokojená.Vysvětlil mi zákrok a co ještě za doporučení potřebuje k reviznímu lékaři a jsme domluveni na další konzultaci, kdy budu mít chybějící doporučení a rovnou naplánujeme termín operace.Pan doktor má hezký přístup k pacientkám.

 2 Likes  |   122 Komentářů