Neinvazivní odstranění tuku a celulitidy - Accent

Nejmodernější metoda odstranění tuku a celulitidy. Působením radiofrekvence dojde k destrukci tukových buněk a jejich snadnějšímu odplavení přirozenou cestou. Bezbolestné ošetření a okamžitý návrat k běžným aktivitám.

Co je to přístroj Accent a jak funguje?

Přístroj Accent je moderní radiofrekvenční systém s unipolární hlavicí pro hloubkovou řízenou radiofrekvenční penetraci a bipolární hlavicí pro povrchovou řízenou radiofrekvenční penetraci. Unipolární hlavice umožňuje léčbu celulitidy a ostatní procedury tvarování problematických tělesných partií. Accent radiofrekvenční unipolární technologie zajišťuje řízené objemové zvýšení teploty ve tkáni do hloubky 15 mm, dosahuje k tukové tkáni a redukuje celulitidu. Zahřívání tkání v této hloubce zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje hojení poruch vláken tkáně, snižuje otoky tkání podněcováním absorbce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem.

Bipolární hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Accent RF bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2 - 6 mm, ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů.

neck-1
Vypnutí pleti - po dvou ošetřeních
pelvis-2
Redukce celulitidy - po druhém ošetření

Jste vhodným kandidátem pro ošetření přístrojem Accent?

Pokud toužíte po redukování tukové tkáně, odstranění celulitidy, na kterékoli části těla: vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, podbradek, oblast obličeje, horní končetiny, oblast kotníků a jiné i malé oblasti. Potřebujete odstranit a vyhladit vrásky, vypnout a omladit pokožku, léčit lipomy a rosaceu? Pak jste vhodným kandidátem pro ošetření přístrojem Accent.

Kontraindikace ošetření Accent

Ošetření se neprovádí u klientů s metabolickým onemocněním, onemocněním jater a ledvin, během těhotenství a kojení, u jedinců s kovovými implantáty a nádory, HIV, záněty či kožními výsevy v místě aplikace.

Vlastní ošetření

Ošetření přístrojem Accent probíhá bez anestezie, bez hospitalizace, bezbolestně a není invazivní tzn. bez jizev a krvácení. Doba trvání 30 – 45 min, podle velikosti ošetřované plochy. Během jednoho sezení je úbytek podle oblasti 1 - 6 cm, obvykle postačí 3 sezení s odstupem 14 dnů.

Po ošetření Accentem

Není žádná rekonvalescence. Můžete hned odejít domů a pokračovat v běžných aktivitách. Ošetření lze provádět ve všech ročních obdobích.

8-behind-mexico-2
Redukce celulitidy - 15 dní po druhém ošetření
bricho1
Body Reshaping - po 6 ošetřeních

Je ošetření přístrojem Accent trvalé?

Ano je trvalé, ale pouze pokud si udržíte stávající hmotnost.

 

 

 

Tento článek vznikl s laskavou pomocí firmy Nimotech, s.r.o.

 

 

Aktualizováno: 3.10.2013

Radiofrekvenční lipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Eleny 28.5.2018
Spokojený/á

Podstoupila jsem radoifrekvenci ve 3 fazich na vysledky si musim jeste chvili pockat, ale verim, ze budu spokojena, protoze mirne zlepseni vidim jiz ted a to jsem teprve dva dny po tretim zakroku. Ale proc jsem pisu ; by... Více 

1 Like   1 Komentář  
Alena1 22.2.2018
Spokojený/á

Na této klinice jsem podstoupila neinvazivní liposukci bříška a byla jsem opravdu spokojená. Pochválit musím hlavně velmi příjemný personál. Dámy na klinice se o mě celou dobu skvěle staraly a díky tomu jsem se na klinic... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní