Aplikace vlastního tuku je novým speciálním druhem liposukce, jež využívá nejmodernějších metod k odsávání tuku a následnou aplikaci tohoto tuku do míst, kde si klient přeje. Touto metodou je např. možné vytvořit iluzi svalstva na konkrétních místech (např. břišních svalech).

S velkou úspěšností je tato metoda používaná ke zvětšení prsou (více informací zde) nebo k vyplňování jakékoli části těla (informace zde)

Aktualizováno: 17.12.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Lipofilling, Lipografting, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Před několika měsíci jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic liposukci břicha, boků a stehen se současným přenosem tuku do prsou. Zákroku jsem se dost bála jednak kvůli narkóze, kterou jsem podstupovala poprvé a také... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní