Beautical, Bio-Alcamid, Artecoll, Dermalive (polyakryláty)

Injekční výplně Vám umožní zvětšit rty, odstranit vrásky a propadlé tváře. Budete mladí a krásní...

Co je to Beautical ?

Beautical se skládá z rozpustného, biologicky odbouratelného hydrogelu polyakrylamidu. Využívá se především ke korekci povislých koutků úst, obnovení objemu vpadlých spánků, korekci spodních očních víček, zvětšení objemu lícních kostí a tváří, zmenšení nasolabiální rýhy a vylepšení kontur čelisti a brady. Enzymy v našem těle postupně odbourávají gel po dobu 2 až 4 let a přirozenou cestou ho z těla vylučují. V obdobných situacích lze použít i permanentní výplně (Bio-Alcamid, Artecoll, Dermalive).

BEAUTICAL®

Použití

 • Korekce povislých koutků úst

 • Obnovení objemu vpadlých spánků

 • Vylepšení vzhledu spodních očních víček

 • Obnovení objemu lícních kostí a tváří

 • Zmenšení nasolabiální rýhy

 • Vylepšení kontur čelisti a brady

Účinek

Dočasný (2-4 roky).

Trvání zákroku

Zhruba 30 minut.

Stručný popis látky

Beautical (dříve Outline) se skládá z rozpustného hydrogelu polyakrylamidu.

Použití látky Beautical je srovnatelné s permanentními výplněmi, s tím rozdílem, že Beautical je plnidlo dočasné, které je organizmem odbouráváno. Toto dočasné plnidlo, které je do pokožky možno aplikovat velice přesně, má výborné plnicí a vyhlazovací vlastnosti a je velmi bezpečné. Poddajný gel vyplní nedostatečný objem a výsledkem je přirozený, mladistvý objem pokožky a odstranění vrásek a rýh. Látka Beautical s pokožkou aktivně spolupracuje. Měkký pozitivní náboj látky Beautical přitahuje negativně nabitý kolagen v pokožce jako magnet a vytvoří tak s naším vlastním kolagenem hustou síť. Tímto se gel stane součástí kožní tkáně a jeho přítomnost není hmatatelná. Jakmile dojde k neutralizaci pozitivního náboje negativním nábojem, magnetická přitažlivost sama zmizí. Enzymy v našem těle postupně odbourávají gel po dobu 2 až 4 let a přirozenou cestou z těla vylučují.

Beautical existuje ve dvou variantách: Beautical 2 pro korekci jemnějších vrásek a rýh a Beautical 5 pro korekci hlubokých rýh a obnovení objemu, například tváří.

Zákrok

Lékař provede místní znecitlivění kůže za pomoci znecitlivujícího krému nebo injekce. Beautical se vstřikuje tenkou jehličkou do kůže nebo těsně pod kůži. Ihned po ošetření se objeví zčervenání a otok kůže, který do druhého dne vymizí. V některých případech se objeví modřinky. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svých běžných denních činnostech.

Výsledek

Výsledek je patrný okamžitě. Ihned po stabilizaci gelu v kůži dojde ke zmenšení objemu vstříknuté látky o přibližně 30%. Tímto je vyloučeno riziko nadměrné korekce. Po uplynutí 2 týdnů Beautical vytvoří s vlastní kůží síť a je vidět konečný výsledek. Pokožka je na dotek měkká a pružná a gel zůstane na místě, kam byl aplikován. Někdy je nutné pro dosažení optimálního výsledku absolvovat více aplikací, nejdříve po 4 týdnech. Výsledkem je pěkný a přirozený vzhled po dobu 2 (Beautical 2) až 4 let (Beautical 5).

BIO-ALCAMID®

Použití

 • Obnovení objemu obličeje

 • Obnovení objemu lícních kostí

 • Redukce hlubokých nasolabiálních rýh

 • Redukce povislých koutků úst

 • Korekce kontury čelisti

 • Zvětšení malé nebo ustupující brady

Účinek

Trvalý.

Trvání zákroku

Zhruba 15-30 minut.

Stručný popis látky

Bio-Alcamid je gel sestávající z 97% z vody a z 3% z polyacrylimidu. Bio-Alcamid lze velmi přesně aplikovat pod pokožku, poté se vytvaruje přesně do žádoucího tvaru. Gelový implantát zůstává pod kůží jako malý polštářek a lze jej kdykoli odstranit. Produkt je velice vhodný k velkému zvýšení objemu na jednom místě.

Zákrok

Lékař použije lokální umrtvení. Poté zavede Bio-Alcamid pod pokožku. Po zákroku je pokožka zarudlá a oteklá. V první fázi je kůže na dotek tvrdá a mohou se vytvářet modřiny. To asi po 2 týdnech zmizí. Tělo kolem implantátu vytvoří tenké pouzdro z pojivové tkáně. To zajistí, aby gel zůstal přesně tam, kam byl aplikován. Pro optimální výsledek je někdy zapotřebí více zákroků, mezi nimiž je třeba vyčkat 4 týdny.

Výsledek

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Po 2 týdnech nejsou polštářky Bio-Alcamidu na dotek cítit a pokožka je opět pružná. Produkt zajišťuje trvalou kosmetickou korekci, ale vzhledem k tomu, že přirozený proces stárnutí pokračuje, může být zhruba za 5 let nutný další zákrok.

Více informací najdete na https://www.estheticon.cz/zakroky/injekcni-vyplne-kolagen-fibrogen

Aktualizováno: 30.3.2011

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

6 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní