Přípravek Blue Peel společnosti Obagi je obličejový peeling na bázi kyseliny trichloroctové, který zlepší vzhled pleti redukcí vrásek, jizev, poškození vlivem světla i nestejnoměrné pigmentace. Aplikace trvá méně než hodinu a provádí jej specialista péče o pleť. Pacient při ošetření pociťuje jemné pálení. Za 2–3 dny se pleť začne olupovat a zcela by se měla zahojit za 7–10 dní.

Publikováno: 18.7.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Chemický peeling - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

2 Likes   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní