Od roku 2000 se věnuje plastické chirurgii. Působí na pozici primáře na oddělení plastické chirurgie FN Hradec Králové. Absolvoval řadu odborných stáží u nás i v zahraničí.
Vytvořeno: 4. 2. 2021 · Aktualizace: 4. 2. 2021

Navigace

  • Úvod

Úvod

Pokud dochází k utlačení loketního nervu a obtíže přetrvávají dlouhodobě, na řadu přichází endoskopická operace. U pacienta se nejčastěji objevuje brnění a bolest ruky a předloktí, pocit tuposti. Také dochází ke snížení ztráty kožní citlivosti na prsteníku a malíku, může však dojít až do takového stádia, kdy pacient může mít problém s uchopením. Nejprve je potřeba provést celkovou diagnostiku, aby mohla být zahájena vhodná léčba.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."