Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti

Pomocí intenzivního pulsního světla lze provádět omlazení pokožky obličeje, krku a celého těla. Jedná se o nebolestivou efektivní metodu, která nepřináší omezení. Během 3 - 8 sezení v intervalech 1 měsíce lze docílit vyhlazení pleti. Výsledek při správné péči vydrží až 2 roky. Kontraindikací je akutní onemocnění kůže, cukrovka, akutní srdeční onemocnění, epilepsie a akutní nádorové onemocnění.

Průběh a výsledek ošetření intenzivním pulsním světlem

Pokožka nesmí být opálená, 4 týdny předem je třeba vyhnout se soláriu a nepoužívat samoopalovací krémy. Ošetření IPL je minimálně bolestivé, přesto v citlivých oblastech, např. na krku nebo tváři se aplikuje anestetický krém. Zákrok zabere 20 -45 minut, kůže je pak zarudlá a oteklá, vhodné jsou studené obklady. Reakce mizí do 2 dnů. Po dobu 6 týdnů je nutné chránit se před sluncem.

 

Aktualizováno: 31.1.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 6 500 Kč
MEDICOM Clinic
prim. MUDr. Dušan Záruba
Praha, Karlovy Vary
Ceny od 8 000 Kč
obvykle do 12 000 Kč
prim. MUDr. Dušan Záruba
Ceny od 2 000 Kč
L centrum Pardubice
Ceny od 3 200 Kč
Prim. MUDr. Hana Smutková
Top Esthetic
Praha, Mladá Boleslav
Ceny od 500 Kč
obvykle do 1 000 Kč
Top Esthetic
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní