Navigace

  • Úvod

Úvod

Glykolový peeling, nebo peeling alfa–hydroxy kyselinou, odstraňuje povrchovou vrstvu pokožky, což podporuje produkci nového kolagenu a elastinu.

Peeling glykolovou kyselinou, nebo peeling alfa–hydroxy kyselinou je povrchový chemický peeling, který odstraňuje vrchní vrstvu pokožky. Glykolový peeling spouští produkci nového kolagenu a elastinu, což znamená, že vyhladí jemné vrásky, vyrovná pigmentové skvrny a zdokonalí strukturu pleti.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."