Glykolový peeling, nebo peeling alfa–hydroxy kyselinou, odstraňuje povrchovou vrstvu pokožky, což podporuje produkci nového kolagenu a elastinu.

Peeling glykolovou kyselinou, nebo peeling alfa–hydroxy kyselinou je povrchový chemický peeling, který odstraňuje vrchní vrstvu pokožky. Glykolový peeling spouští produkci nového kolagenu a elastinu, což znamená, že vyhladí jemné vrásky, vyrovná pigmentové skvrny a zdokonalí strukturu pleti.

Publikováno: 11.1.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

1 Like   2 Komentářů  

Glykolový peeling - Ceny

obvykle do 850 Kč
Arte Clinic
Ceny od 1 300 Kč
Esthé Laser Clinic
Ceny od 600 Kč
MUDr. Martina Hamadová
Ceny od 1 250 Kč
Premier Clinic
Ceny od 1 400 Kč
AURUM AESTHETIC CLINIC

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní