Green cavity prestige je moderní přístroj jenž umožňuje neinvazivní odstranění tuku a celulitidy s využitím známé ultrazvukové kavitační technologie. Na rozdíl od podobných ultrazvukových přístrojů se při ošetření používají nížší frekvence ultrazvukového vlnění. Dochází k destrukci tukových buněk a jejich odplavení systémem mízních cév. Tato metoda formování postavy je neinvazivní a výsledky můžete vidět už po prvním ošetření.

Aktualizováno: 5.12.2018

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Kavitace ultrazvuková - Novinky

Neinvazivní liposukce? Ano! Ale kterou?

Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Zájem o neinvazivní liposukce dosáhl u nás v posledních letech markantního nárůstu. Bezbolestnost, šetrnost a vysoká...

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 13.4.2011
Spokojený/á

Začala jsem chodit na kavitaci, po které následovala lymfodrenáž, hlavně kvůli celulitidě na stehnech. Parádně jsem si u toho odpočinula, dvouhodinový relax, po kterém mizí centimetry naprosto neuvěřitelně. Jen je důleži... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní