Přední plastický chirurg s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Působí na pozici primáře na Klinice plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce a na Klinice Yes Visage v Praze.

Navigace

  • Úvod

Úvod

Hydrolifting je souhrnný název pro aplikaci různých látek do kůže za účelem zlepšení jejího vzhledu. Stárnutím kůže ztrácí své vlastnosti a svůj objem, stává se chabou a vrásčitou. Chirurgické metody omlazení obličeje kůži vypnou, vrásky lze upravit výplněmi, kvalita kůže se ale nezmění. Hydrolifting se zaměřuje právě na zlepšení kvality kůže dodáním látek, které se v kůži během let ztrácejí.

Hydrolifting používá dvě metody aplikace, a to injekční a prostřednictvím krémů, gelů a obličejových masek. Kombinací metod se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny antioxidanty a minerály. Tím dojde k okamžitému zlepšení kvality kůže, jejímu vypnutí a prozáření. Aplikace těchto látek způsobí současně jakési nastartování regeneračních procesů kůže s novotvorbou kolagenu a kvalita kůže a její vzhled se v průběhu dalších dvou až tří týdnů dále zlepšuje. Vzhledem k tomu, že dojde k vypnutí a vyhlazení kůže zlepšením její výživy a hydratace, říká se této metodě hydrolifting.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."