Autor:

Hydrolifting je souhrnný název pro aplikaci různých látek do kůže za účelem zlepšení jejího vzhledu. Stárnutím kůže ztrácí své vlastnosti a svůj objem, stává se chabou a vrásčitou. Chirurgické metody omlazení obličeje kůži vypnou, vrásky lze upravit výplněmi, kvalita kůže se ale nezmění. Hydrolifting se zaměřuje právě na zlepšení kvality kůže dodáním látek, které se v kůži během let ztrácejí.

Hydrolifting používá dvě metody aplikace, a to injekční a prostřednictvím krémů, gelů a obličejových masek. Kombinací metod se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny antioxidanty a minerály. Tím dojde k okamžitému zlepšení kvality kůže, jejímu vypnutí a prozáření. Aplikace těchto látek způsobí současně jakési nastartování regeneračních procesů kůže s novotvorbou kolagenu a kvalita kůže a její vzhled se v průběhu dalších dvou až tří týdnů dále zlepšuje. Vzhledem k tomu, že dojde k vypnutí a vyhlazení kůže zlepšením její výživy a hydratace, říká se této metodě hydrolifting.

Aktualizováno: 6.12.2013

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - Novinky

Související recenze a zkušenosti

ZdenkaMar 21.8.2017
Spokojený/á

Před dvěma lety jsem na klinice zažila jeden z nejemociálnělších zážitků ve svém životě. Bylo to neskutečné. Pobyt na klinice a lékaři mně ubrali několik let, změnili mně účes, naučili líčit. Lékaři a sestřičky byli vel... Více 

16 Likes   9 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní