Autor:

InnoFill (taky InnoFill RF) patří mezi injekční výplňové systémy a je vyráběn firmou Dosis M&M v Soulu v Jižní Koreji. Je to přístroj, který kombinuje působení bipolární radiofrekvenční vlny spolu s aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové v jedné době. Touto kombinací radiofrekvenční rejuvenace a liftingu s výplní výrobce proklamuje větší efekt výkonu a delší trvání výplně. Metoda může být využita v různých indikacích – řešení vrásek, strií, jizev, poklesu kůže, zlepšení elasticity kůže apod. Použití přístroje bylo popsáno i k řešení následků – granulomů a nerovností obličeje po aplikaci nevstřebatelných výplňových materiálů.

Principem je zavedení jehlového aplikátoru do hluboké dermis (škáry - vnitřní vrstvy kůže). Jehla se zavede do místa, které chceme léčit - vráska, jizva apod. Pak následuje aplikace radiofrekvenční vlny po celém obvodu jehly. Tím dojde ke kolagenní koagulaci kolem jehly a vytvoření kanálu v dermis. Do tohoto kanálu se pak aplikuje výplň s kyselinou hyaluronovou. Kanál je v jistém smyslu izolován od okolí vrstvou koagulovaného kolagenu, výplň je tedy chráněna vůči vstřebávání a biodegradaci, a měla by mít delší trvání. Radiofrekvenční vlna současně stimuluje produkci kolagenu a stimuluje fibroblasty k růstu, čím dojde ke zlepšení elasticity kůže a jejímu vypnutí.

Aktualizováno: 29.10.2013

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

5 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní