Laserová neinvazivní lipolýza

Jedná se o novou revoluční metodu, která se zaměřuje na redukci tukových buněk a tvarování postavy pomocí speciálního laserového přístroje. Pro organismus představuje šetrnou možnost, jak se zbavit přebytečného tuku kdekoli na těle, navíc redukuje celulitidu, stimuluje lymfatický systém, podporuje metabolické procesy v podkoží, vyhlazuje a zjemňuje pokožku.

Tato terapie tukové buňky neodstraňuje ani nepoškozuje, pouze zmenší jejich objem. K ošetření se používá nízkoúrovňový laser LIPOlaser one, který stimuluje tukové buňky, tuk uvnitř buněk zkapalní, přes obal tukové buňky prochází do lymfatického systému a odtud je vyloučen z těla ven (během jednoho ošetření se uvolní přibližně 40 až 60 gramů tuku, tj. 1600-2100 kJ). Tento proces je okamžitý, proto je nezbytné v době terapie dodržovat dostatečný pitný režim. Pro viditelný výsledek je vhodné absolvovat 3 až 6 ošetření v průběhu 2 až 3 týdnů.

Ošetření je bezbolestné, používá se k ošetření tzv. problematické partie, pas, krk, paže, záda i podbradek. Ošetřit lze i více partií najednou. Terapie je určena pro ženy i muže, pro všechny zastánce zdravého životního stylu, kteří se snaží odstranit lokalizované zásoby tělesného tuku, zahájili redukční režim s cílem zhubnout a dosáhnout nebo si udržet štíhlou postavu (i pro ty s mírnou nadváhou).

Aktualizováno: 26.2.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní