Laser MPX je nejmodernějším multifrekvenčním přístrojem na provedení liposukce a odstranění celulitidy na světovém trhu. Jedná se o kombinaci metod SmartLipo a CoolLipo, protože laser v sobě integruje dvě různé frekvence, které dvě starší metody používají každá zvlášť. Liposukce se provádí tumescentní metodou rozrušením tukové tkáně laserovým paprskem a odsátím nejčastěji vibrační sondou. Po odsátí tuku se laserem nastaveným na vyšší vlnovou délku vypne pokožka a tím výrazně redukuje celulitida. Zlepšení nebo odstranění celulitidy lze provádět dle stavu i bez odsátí tuku.

Publikováno: 24.2.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Laserová liposukce - Novinky

Vanquish - bezbolestná liposukce břicha

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Vanquish je nová metoda bezbolestné liposukce, která využívá revoluční technologie, kterými odbourává přebytečný tuk. Metoda je...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní