71% Spokojenost 12 recenzí pacientů

Laser MPX je nejmodernějším multifrekvenčním přístrojem na provedení liposukce a odstranění celulitidy na světovém trhu. Jedná se o kombinaci metod SmartLipo a CoolLipo, protože laser v sobě integruje dvě různé frekvence, které dvě starší metody používají každá zvlášť. Liposukce se provádí tumescentní metodou rozrušením tukové tkáně laserovým paprskem a odsátím nejčastěji vibrační sondou. Po odsátí tuku se laserem nastaveným na vyšší vlnovou délku vypne pokožka a tím výrazně redukuje celulitida. Zlepšení nebo odstranění celulitidy lze provádět dle stavu i bez odsátí tuku.

Publikováno: 24.2.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Související recenze a zkušenosti
Co zákrok, to skvělý výsledek
Liposukce laserová - laser MPX
  Spokojený/á
Vážení přátelé. S paní doktorkou Moidlovou jsem se seznámil při odstraňování tetování, kdy pracovala ještě pro jinou společnost. Ve společnosti Laser Plastic jsem absolvoval operaci očních víček u... Více 

V jaké fázi se nacházíte?

   

Diskuze

O čem se mluví Reakcí celkem Poslední odpověď
Lze laserová liposukce stehen nad koleny?  0 21.9.2012
Zobrazit všechny diskuze k Liposukce laserová - laser MPX
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní