Liposukce laserová - Pro Lipo Plus & Skin Tyte

Pro Lipo Plus & Skin Tyte je unikátní systém laserové liposukce (tedy odstranění tukové tkáně), kdy se současně i zmenší plocha nadměrně ochablé kůže. Jde o absolutní novinku ve světě laserové liposukce.

Nízká invazivnost zákroku umožňuje provedení operace v lokální anestezii. Výsledky jsou viditelné ihned po operaci a pacient zažívá minimální trauma. Je zaručena bezpečnost, rychlé hojení a tedy krátká doba léčby. Pacient se vrací domů už v den zákroku a do běžné denní činnosti se může zapojit během několika dnů.

Aktualizováno: 24.4.2014

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Laserová liposukce - Novinky

Vanquish - bezbolestná liposukce břicha

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Vanquish je nová metoda bezbolestné liposukce, která využívá revoluční technologie, kterými odbourává přebytečný tuk. Metoda je...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní