Při vibrační liposukci se využívá k destrukci a odsávání tukovách buněk přístroj s vibrační kanylou. Často je kombinována s tumescentní technikou, kdy lze využít lokální anestezie k doladění problémových partii při změně polohy pacienta během zákroku.

Co je to vibrační liposukce?

vacuson_lp_60_z
přístroj Vacuson LP 60

V případě vibrační liposukce se používá k odsávání přístroj s vibrační kanylou, která kmitá rychlými mikropohyby dopředu a dozadu. Přístroj šetrněji proniká tukovou tkání s vyšším obsahem vaziva – např. na hýždích či zádech. Používá se s výhodou při opakovaném zásahu do tkáně a dokáže velice dobře vyhladit konečné nedostatky odsávané plochy, okrajové a přechodové oblasti mezi odsávanou a neodsávanou částí těla. Nejčastěji používaný moderní přístroj jehož součástí je vibrační kanyla, infiltrační i odsávací zařízení je Vacuson LP 60. Za nejšetrnější a zároveň nejefektivnější metodu je v současné době uváděna kombinace tumescentí techniky s použitím vibrační kanyly. Tedy tumecentní liposukce ve spojení s vibrační liposukcí.

Více informací naleznete na https://www.estheticon.cz/zakroky/liposukce

Aktualizováno: 25.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Vypadám lépe díky liposukci

Spokojený/á     

Jsem velice spokojená s tímto zákrokem. Vypadám lépe a splnilo to mé očekávání můžu vřele doporučit.

Liposukce vibrační - Ceny

Ceny od 25 000 Kč
MUDr. Josef Kulhánek MBA
Ceny od 12 500 Kč
Klinika Laser Esthetic
Ceny od 13 500 Kč
MUDr. Jiří Bayer
Ceny od 16 700 Kč
MUDr. Veronika Hromádková
MUDr. Svatopluk Svoboda
Praha, Kolín
Ceny od 10 000 Kč
obvykle do 30 000 Kč
MUDr. Svatopluk Svoboda
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní