Při vibrační liposukci se využívá k destrukci a odsávání tukovách buněk přístroj s vibrační kanylou. Často je kombinována s tumescentní technikou, kdy lze využít lokální anestezie k doladění problémových partii při změně polohy pacienta během zákroku.

Co je to vibrační liposukce?

vacuson_lp_60_z
přístroj Vacuson LP 60

V případě vibrační liposukce se používá k odsávání přístroj s vibrační kanylou, která kmitá rychlými mikropohyby dopředu a dozadu. Přístroj šetrněji proniká tukovou tkání s vyšším obsahem vaziva – např. na hýždích či zádech. Používá se s výhodou při opakovaném zásahu do tkáně a dokáže velice dobře vyhladit konečné nedostatky odsávané plochy, okrajové a přechodové oblasti mezi odsávanou a neodsávanou částí těla. Nejčastěji používaný moderní přístroj jehož součástí je vibrační kanyla, infiltrační i odsávací zařízení je Vacuson LP 60. Za nejšetrnější a zároveň nejefektivnější metodu je v současné době uváděna kombinace tumescentí techniky s použitím vibrační kanyly. Tedy tumecentní liposukce ve spojení s vibrační liposukcí.

Více informací naleznete na https://www.estheticon.cz/zakroky/liposukce

Aktualizováno: 25.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Barbie 1 11.6.2018
Spokojený/á

Byla jsem u paní doktorka na liposukci břicha a jsem nesmírně spokojená.Celý tým okolo paní doktorky je ùžasny.Obzvlášť sestřička Katka ,kterà je anděl.Vřele všem Dr.Kalinovou doporučuji.Na klinice jsem se cítila jako do... Více 

1 Like   3 Komentářů  

Liposukce vibrační - Ceny

Ceny od 25 000 Kč
MUDr. Josef Kulhánek MBA
Ceny od 12 500 Kč
MUDr. Pavel Hlava CSc.
Ceny od 7 500 Kč
MUDr. Robert Remeš
Ceny od 12 500 Kč
MUDr. Otakar Lucák
MUDr. Martin Šorma
Pardubice, Hradec Králové
Ceny od 9 500 Kč
obvykle do 12 400 Kč
MUDr. Martin Šorma
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní