Navigace

  • Úvod
  • Co je to vibrační liposukce?

Úvod

Při vibrační liposukci se využívá k destrukci a odsávání tukovách buněk přístroj s vibrační kanylou. Často je kombinována s tumescentní technikou, kdy lze využít lokální anestezie k doladění problémových partii při změně polohy pacienta během zákroku.

přístroj Vacuson LP 60

přístroj Vacuson LP 60

Co je to vibrační liposukce?

V případě vibrační liposukce se používá k odsávání přístroj s vibrační kanylou, která kmitá rychlými mikropohyby dopředu a dozadu. Přístroj šetrněji proniká tukovou tkání s vyšším obsahem vaziva – např. na hýždích či zádech. Používá se s výhodou při opakovaném zásahu do tkáně a dokáže velice dobře vyhladit konečné nedostatky odsávané plochy, okrajové a přechodové oblasti mezi odsávanou a neodsávanou částí těla. Nejčastěji používaný moderní přístroj jehož součástí je vibrační kanyla, infiltrační i odsávací zařízení je Vacuson LP 60. Za nejšetrnější a zároveň nejefektivnější metodu je v současné době uváděna kombinace tumescentí techniky s použitím vibrační kanyly. Tedy tumecentní liposukce ve spojení s vibrační liposukcí.

Více informací naleznete na https://www.estheticon.cz/zakroky/liposukce

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."