Mikrojehličková radiofrekvence

Jedná se o nejnovější rejuvenační metodu, která se používá pro zpevnění a omlazení pleti, odstranění vrásek a vyhlazení strií.

Princip ošetření spočívá v zavedení velmi tenkých jehličkových elektrod do přesně určeného místa v podkoží, aniž by došlo k výraznému narušení povrchu pleti. Z konců jehliček vychází tepelná energie, která zajistí prohřátí kolagenních vláken. Působením tepla se kolagenní vlákna stáhnou, současně však dochází k jejich regeneraci a k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken, což ovlivňuje pevnost a pružnost pleti a zlepšuje její strukturu.

Mikrojehličková radiofrekvence je preventivní omlazující metoda, která vypíná pleť obličeje, krku a dekoltu, dokonale sjednocuje a projasňuje barvu pleti, zjemňuje vrásky i jizvičky po akné, zlepšuje vzhled pokožky na hřbetech rukou. Metoda je vhodná také k ošetření aknózní pleti a velmi účinně vyhlazuje strie. Mikrojehličková radiofrekvence je určená pro ošetření pokožky ideálně ve věku 35-40 let, toto rozmezí je však individuálně ovlivněno životním stylem a genetickými faktory.

Efekt ošetření se projevuje po 2-3 ošetřeních, kvalita pleti se ale dále zlepšuje po dobu 3-5 měsíců. Záleží na tom, která partie byla ošetřena a jaký je stav pokožky. Podle studií dosahuje toto neinvazivní ošetření až 30% účinnosti chirurgického liftingu.

Aktualizováno: 21.2.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Mikrojehličková radiofrekvence - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Mikrojehličková radiofrekvence - Ceny

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní