Navigace

  • Úvod

Úvod

Jedná se o nejnovější rejuvenační metodu, která se používá pro zpevnění a omlazení pleti, odstranění vrásek a vyhlazení strií.

Princip ošetření spočívá v zavedení velmi tenkých jehličkových elektrod do přesně určeného místa v podkoží, aniž by došlo k výraznému narušení povrchu pleti. Z konců jehliček vychází tepelná energie, která zajistí prohřátí kolagenních vláken. Působením tepla se kolagenní vlákna stáhnou, současně však dochází k jejich regeneraci a k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken, což ovlivňuje pevnost a pružnost pleti a zlepšuje její strukturu.

Mikrojehličková radiofrekvence je preventivní omlazující metoda, která vypíná pleť obličeje, krku a dekoltu, dokonale sjednocuje a projasňuje barvu pleti, zjemňuje vrásky i jizvičky po akné, zlepšuje vzhled pokožky na hřbetech rukou. Metoda je vhodná také k ošetření aknózní pleti a velmi účinně vyhlazuje strie. Mikrojehličková radiofrekvence je určená pro ošetření pokožky ideálně ve věku 35-40 let, toto rozmezí je však individuálně ovlivněno životním stylem a genetickými faktory.

Efekt ošetření se projevuje po 2-3 ošetřeních, kvalita pleti se ale dále zlepšuje po dobu 3-5 měsíců. Záleží na tom, která partie byla ošetřena a jaký je stav pokožky. Podle studií dosahuje toto neinvazivní ošetření až 30% účinnosti chirurgického liftingu.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."